Telefon Tavsiyesi Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

4lphack

4lphack

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar
Selamun aleykum arkadaslar , hayırlı ramazanlar , bir telefon buldum size danışmak istiyorum telefonun adı prestigio multiphone 7500 , rus malıymış sanırım , telefon fiyat ve kağıt üstünde performansı çok hoşuma gitti , 2 gb ram , dort cekirdek , 13 mp arka kamera , 8 mp on kamera , 999 tl fiyatı hepsi buradada , tavsiyenizi istiyorum ve bu fiyata baska onerileriniz varmı simdiden tesekkurler :)

Moto_G

Üye
Selamun aleykum arkadaslar , hayırlı ramazanlar , bir telefon buldum size danışmak istiyorum telefonun adı prestigio multiphone 7500 , rus malıymış sanırım , telefon fiyat ve kağıt üstünde performansı çok hoşuma gitti , 2 gb ram , dort cekirdek , 13 mp arka kamera , 8 mp on kamera , 999 tl fiyatı hepsi buradada , tavsiyenizi istiyorum ve bu fiyata baska onerileriniz varmı simdiden tesekkurler :)
Biraz daha koy elite al yada elite lite,g2 de alabilirsin seçenek çok :)

4lphack

4lphack

Üye
    Konu Sahibi
fk555897

fk555897

Üye
Telefonun özellikleri güzel ama kalitesini bilmiyorum.

0MG90

0MG90

Üye
Onu biz de biliyoruz bilmediğimiz bir şey söyle.
:D

Xda ya baktım markası yok, tanınmamış herhalde. Tahmin ettiğim gibi Mtk işlemci kullanmışlar. Çin'de buna benzer bir sürü telefon var, alırsan pişman olur musun bilmem ama Android 4.2'ye sahip güncellemeyi unut şimdiden.

bulentercan

Üye
300tl koy g2 32gb al mis gibi telefon işte

Berkkk2375

Üye
8 mp on kamera mı :) benim telefonun ana kamerasından buyuk desteği azdır yada yoktur o kadar.

Uygulamaaaaa

Berkkk2375

Üye
Yined bol olması iyi

Uygulamaaaaa

Berkkk2375

Üye
Şimdi carl zeins lensli 5 mp kamera lenssiz 13 mp den iyimidir

Uygulamaaaaa