Uygulama Android Wifi Kırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Android Wifi Kırma Programı
Arkadaslar Android icin Gerçek Wifi hack Programi Bilen Varmı?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Oyle bir program yok bildiğim kadarıyla bir ara biri anlatıyordu ama oda pc ile olabilir diyorlar.
Mevcut Olan programlarda eglence amaçlı yapılmış boş uygulamalar.

• Beğen
Tepkiler: tc42

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Peki PC Icin program biliyormusun??

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Peki PC Icin program biliyormusun??

evde ve iş yerinde wifi olduğu icin hiç arastirmadim dostum bazen açılan konulara göz gezdiriyorum oyle.
Genelde meşakatli işler düzgün bir anlatım bulmakta zor.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Malesef dostum kimse öyle programı yapmaz ve Ticari amacla kullanamaz hem suç hem yasak ki kimi hackerlar bile saatlerce uğraşıp yapamiyolar öyle kolay olsaydi herkes birbirinin şifresini kirardi. Bnce zamanını harcama internet üzerinde bulacağın bütün programlar sadece zamanını alcak hiçbir iş yaptığı yok en fazla şifresini bilip lag atabilirsin kapatabilir yavaşlatabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar ve Berkkk2375

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Peki Arkadaslar Bazi Yerlede Droid Vpn Diye Bir Sey okumuştum Bedava Internetten Bahsediyordu Bilginiz Varmi?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Peki Arkadaslar Bazi Yerlede Droid Vpn Diye Bir Sey okumuştum Bedava Internetten Bahsediyordu Bilginiz Varmi?

Aylık 500mb kullandırıyor sanırım ama şu anda çalışıyormu hala bilmiyorum market yorumlarina bi göz gezdir

byAndroid

byAndroid

Üye
Pc icin var ozelliklede ttnet internetini %80 kiriyor

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Öyle bir durum bende okudum Opera veya ona benzer browser pragramlarina entegre etmişler kimisi diyo baya kullandım bilmem kac bin lira caza vermişler sıkıntılı kardeşim uğraşma derim bedava hicbirsey yok bu dünyada.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bi dk pc ye geciyim link vericem ins. Vardir konu

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Bekliyorum

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Biri bulsunda şoka uğriyim ttnet ölü internetine verdiği önemden fazlasını güvenlige veryo

clgnkral

clgnkral

Üye
Wifi şifresi kırma programları vardır elbette ama öyle programı açim 1 saatte şifreyi kırsın diye hayal kurma. Bir modemin şifresini kırmak için 1 gün belki daha fazla uğraşıyor pc. Biraz meşaketli iş. Nasıl dersen deneme yanılma yoluyla yapıyor. Ama programının adını biliyor musun dersen hatırlamıyorum.

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim 1 Ay bile Ugrassin Yeterki :-D

byAndroid

byAndroid

Üye
Bekleyin daha pc ye gecemedim

• Beğen
Tepkiler: Hayatcix04
clgnkral

clgnkral

Üye
Ama basit işler değil bunlar. Riskleri de var ve yakalanırsan artık neler olur bilemem :)

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Bencede Ama Evde Pcden Internet Yoksa Daha Kötü :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Buldum ozelden link aticam. Programin adi dumpper

• Beğen
Tepkiler: GrknYavas
clgnkral

clgnkral

Üye
Bencede Ama Evde Pcden Internet Yoksa Daha Kötü :)
Anlıyorum seni kötü bir durum. Ne yapacağını şaşırıyor insan :) Ama herşey internet değil bu dünyada aile, arkadaşlar kısacası dışarda hayat var ama paran olmazsa hayat zor :)