Summoners War: Sky Arena v1.2.0 [Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Summoners War: Sky Arena v1.2.0 [Mod]
Android 2.3 ve üzeri gerektirir. Oyunda çeşitli modlar vardır. PVP en çok bilinen modudur. PVP modunda başka oyuncular ile mücadele edersiniz. Oyundak amaç bütün bölümleri bitirerek karakteri çok güçlü bir hâle getirmek.

Google play:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: dogukan-, CV-Aurora ve Buğra

Buğra

Buğra

Admin
:tşk:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

dogukan-

dogukan-

Üye
modlumu gerçektende ?

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

dogukan-

dogukan-

Üye
Denemek isteyenler denemesin 30lvl 1 aylik car banlandi :(

dogukan-

dogukan-

Üye
Çok üzgünüm ya 30 level kendim kastım bi indirip deneyeyim dedim.1 ay çöp yapacak birşey yok salaklığım
Çok üzgünüm ya 30 level kendim kastım bi indirip deneyeyim dedim.1 ay çöp yapacak birşey yok salaklığım
e posta attım ama üzgünüm falan dedim :D lütfen kaldırın falan dedim ama cevap yok öncedende başka bir konu için atmıştım ona da cevap yok fazla ilgilenmiyorlar zaten kalkmaz artık yinede ben hergün bakacağım :D

sadakat_

sadakat_

Üye
Login olmuyor bu sorun sadece bendemi acaba ?

dogukan-

dogukan-

Üye
Hesabiniz blocklandi mi yaziyor

sadakat_

sadakat_

Üye
Yo google playden indirdiğimde sıkıntı yok ama bunda login olmuyor

sadakat_

sadakat_

Üye
Faceden login olmaya çalışıyorum hata veriyor sürekli gmail denedim oda olmadı hata msjı veriyor bağlanılamadı gibi bişey diyor

dogukan-

dogukan-

Üye
2.ye soyluyorum ne yazdigini soylersen sevinirim.

dogukan-

dogukan-

Üye
facebooktan kullanici bilgisi alinamiyor diyor.Ben hesabin bloklandi zannettim.Eger ingilizcen varsa com2us'a e posta atmalisin.Benim ve bir arkadasinda hesabi gitmisti.30 levelde banlandi.Artik oynamiyorum.Modlu apkyi silip google playden indirip dene bir de.Kesinlikle modluyu kullanma.Hesabin banlanir

Üst Alt