İnternete abone olucam hangi firmayı onerirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İnternete abone olucam hangi firmayı onerirsiniz
evet sorum acık tahutum doldu ttnet kullanıyordum 8 mb kadar ama hız cok dusuk 16 mp e kadar dusunuyorum ama fiber gecmiyo limitsiz olmalı varmı 60 lira civarı bi oneriniz ttnet sart degil turknet ovduler kullanan varmı

yaren_70

Üye
En iyisi ttnettir.sınırsız 44 TLdir.Fiber internet yoksa 8 den yukarı hiç bir yerden hizmet alamassın.

Moto_G

Üye
evet sorum acık tahutum doldu ttnet kullanıyordum 8 mb kadar ama hız cok dusuk 16 mp e kadar dusunuyorum ama fiber gecmiyo limitsiz olmalı varmı 60 lira civarı bi oneriniz ttnet sart degil turknet ovduler kullanan varmı
Uydunet kesinlikle varsa

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
16 mb kadar 69 dediler fiber yok

sasua42

sasua42

Üye
Uydunet çok kaliteli ttnet berbat ötesi 6 kere atiza kaydı olusturdum hala yavas modeme gelen hız 198 kb 1.5 aydir böyle 7. Yi aradim sonuc sifir berbat !

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Uydunette 39 lira kablotv + sinirsiz 10 mb a kadar hiz

mahir_61

Üye
turknet hesaplı 16 mb kampanyası var şuan uyduneti bilmiyorum onuda araştır

@bluesky@

@bluesky@

Üye
tt netin limitsiz yalın internet kampanyası var 26 mghz ben kullanıyorum

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat.neladar 49 liraysa aliyim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kesinlikle Uydunet Başka Alternatif Arama Benim Abonelik 42 TL 10 Mbps 50 Adil Kullanım Kotalı 50 GBden Sonra 3 Mbpsye Döşüyor Kesinlikle Süper Kesinti Yok Hiçbirşey Yok

@bluesky@

@bluesky@

Üye
yıllık ilk yı 57 ikinci yıl 65

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Benim 16 mbit fakat 9.8 üzerinde Hız ulaşmıyor.

muhammedrasidkati

muhammedrasidkati

Üye

Himnet kullan:)

phasan

phasan

Üye
Asla 16 mbps alamassın fiber olmadan

phasan

phasan

Üye
Uydunet çok kaliteli ttnet berbat ötesi 6 kere atiza kaydı olusturdum hala yavas modeme gelen hız 198 kb 1.5 aydir böyle 7. Yi aradim sonuc sifir berbat !
Ben aradım benım hızımı hemen hallettıler

ahmetuzumlu

Üye
Valla ttnet kadar berbat firma yok ya.Hem kazık hem de müşteri memnuniyeti denen bişey yok. Alternatifler olmalı artık

brcmt

Üye
Süperonline dan şaşma derim .

Üst Alt