Öneri NOKİA 5800 KAMERA DEĞİŞİMİ

Sponsorlu Bağlantılar

leokar

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA 5800 KAMERA DEĞİŞİMİ
ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR FORUMA ÜYEYİM BİR KONUDA BEN AÇMAK İSTEDİM UMARIM YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. BAŞTAN SÖYLEMEK İSTERİM KONUYU AÇMAMIN SEBEBİ BİR ARAŞTIRMA. CAHİLLİĞİMİ HOŞ GÖRÜN.
KONUMUZA GELİNCE SORMAK İSTEDİĞİM KONU ŞU BEN 5800 KULLANIYORUM TELEFONUN KAMERA FONKSİYONUNU BİLİYORSUNUZ. AMA BEN BU TELEFONA KENDİ KAMERASINI SÖKÜP 5.0 KAMERA YERLEŞTİRMEK İSTİYORUM. SİZCE BU MÜMKÜN MÜ? YANİ NOKİA 5800 KAMERASINI ÇIKARIP 5.0 OLAN FALANCA TELEFONUN KAMERASINI 5800 A YERLEŞTİRMEK MÜMKÜN MÜ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
öyle bir şey yapma şansın yok gibi bir şey aklına nerden geldi böyle bir şey ve 5800 kamerasıda fena sayılmaz gece hariç, bence kamera takmak yerine çok istiyorsanız uygun ücretli bir telfon almanız sizin için daha iyi olur

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Uygun boyutta bulabilirsen mümkün bence, şimdiye dek gördüğüm kadarıyla telefonlardaki kameralar aparat gibi çıkarılıp takılabiliyor, N5800'ınki de böyle ise kendi kamerasını çıkarıp uygun bir kamera takabilirsin veya bir telefoncuya gidip taktırabilirsin

esmeran3

esmeran3

Üye
ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR FORUMA ÜYEYİM BİR KONUDA BEN AÇMAK İSTEDİM UMARIM YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. BAŞTAN SÖYLEMEK İSTERİM KONUYU AÇMAMIN SEBEBİ BİR ARAŞTIRMA. CAHİLLİĞİMİ HOŞ GÖRÜN.
KONUMUZA GELİNCE SORMAK İSTEDİĞİM KONU ŞU BEN 5800 KULLANIYORUM TELEFONUN KAMERA FONKSİYONUNU BİLİYORSUNUZ. AMA BEN BU TELEFONA KENDİ KAMERASINI SÖKÜP 5.0 KAMERA YERLEŞTİRMEK İSTİYORUM. SİZCE BU MÜMKÜN MÜ? YANİ NOKİA 5800 KAMERASINI ÇIKARIP 5.0 OLAN FALANCA TELEFONUN KAMERASINI 5800 A YERLEŞTİRMEK MÜMKÜN MÜ?

Öncelikler hayırlı sahurlar,
Kardeşim kamera takmak yerine yeni bir cihaz almak daha mantıklı zaten kamera takamazsın taktın diyelim aynı boyutlarda jack girişi felan baya imkansız. Nokia seviyorsan güzel bir N8 bulursan sana yeter de artar. Maddi durumun varsa.

Kamera takmayada çalışma :)
Uygun boyutta bulabilirsen mümkün bence, şimdiye dek gördüğüm kadarıyla telefonlardaki kameralar aparat gibi çıkarılıp takılabiliyor, N5800'ınki de böyle ise kendi kamerasını çıkarıp uygun bir kamera takabilirsin veya bir telefoncuya gidip taktırabilirsin

jaten jack girişi ile tutuyor kamera ayrı yani sorun yok ama aynı boyutta kamera görmedim. Aslında var Navigator diye bi cihaz nokia nın Yine kızaklı onun kamerası 5 mp onu takabilir. Ama jack uyar mı onu bilmem.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Nokia X6'nın kamerası uyar sanırım.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kamera uysada çalışmaz gibime geliyo driveri falan yokmu bunun. Ama sony qx10 Lensler falan var onları araştır bi. Yada arkadaşların dediği gibi telefon al. 2. El kamerası sağlam bi 808 bulsan fazlasıyla yeter.

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

leokar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu şurdan aklıma geldi aslında N5800 ekranı kırıktı tamırcıye sordum 60-80 arası yaparım dedi. İnternetten arastırdım jilatin ve ekran dahil 15 tl ye aldım ve taktım. Bununla beraber eşimin ve arkadasımın kırık olan telefon ekranlarınıda uygun fiyata degiştirdim. Haliyle elime birden fazla telefon geldi. farkettim ki kamera girişleri hepsinin belirli. Yani aynı. Sadece uygununu bulmam yeterli oluyor. Tavsiyeleriniz için sagolun. Araştırmaya devam edeceğim.

archh

Üye
zaten telin ederi en fazla 80 tl

PriZm

PriZm

Üye
Öyle birşey mümkün değil, taksan dahi kamera için driver ve yeni kamera yazılımı yüklemen gerekir.

Üst Alt