Telefon Tavsiyesi İphone 5S Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi telefonu almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    31
lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5S Alınır Mı?
Arkadaşlar 2 senedir kullandığım Blackberry'den kurtuluyorum sonunda.İlk olarak kararım İphone 5S'di.Gerçi hala gönlümde o var.Hem İos zevkini tatma ve performans sorunlarını uzun süre yaşamama gibi öncelikleri var.Hem İphone'nin S serileri daha verimli, performanslı ve uzun süre dayanan cihazlar oluyorlar.
Genel olarak telefonlarda resim çekmek, oyun-uygulama konusunda iyi olması ve performans ürünü olması öncülüğümdür.
Fakat birde bu aralar LG G3'le karşılaştırmaya başladı millet İphone 5S'i.Sizce ne yapmalıyım?Beni en uzun süre sorunsuz götüren telefon hangisi olur?
Şimdiden teşekkürler.

ilkercemt

Üye
suan icin düşünürsek özellik olarak g3 önde ama stabilligini koruyup en azından rakibinden daha uzun sure sizi götürecek telefon kesinlikle 5s. android donanım olarak pc seviyesinde olsa da yazılım stabilligi için daha çok yolu var. her sene yeni telefon alacak butceniz yoksa 5s öneririm..

foreverthe

foreverthe

Üye
5S al atıyorum iOS'u beğenmedin gerçi hiç zannetmiyorum ama neyse beğenmedin diyelim 5S satar yine üst düzey bir android telefon alabilirsin ya da takaslayabilirsin. Bence 5S al. Ya da 2 ay bekle iPhone 6 al geç

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu güncel.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hiç düşünmeden al ama şöyle. Ben bluetooth sd kart büyük ekran sevmiyorum diyorsan hemen al yani pismanlik yapmasın .

0MG90

0MG90

Üye
5s'in ekranı küçük değil çok abartıyorsunuz. Bana göre de Note3 gibi ekranlılar telefon değil phablet resmen.

5s hala alınır ileride de alınır. A7 çok iyi geldi. İkinci el satsan bile zarar etmezsin.;)

• Beğen
Tepkiler: lg1967
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yeni döneme göre konuştum değerli insan . Note serisi ile yapacağın şeyler extra şeyler eksik değil . Ihtiyac meselesi .

3onur5

3onur5

Üye
5s al android ne kadar keyifli olsada bir süre sonra pişmanlığa dönüşüyor

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bence iPhone 6 yı bekle

Türe

Türe

Üye
Alınabilir. Eğer 4 inç sana yetecekse , uygulama ve destek daha çok önplandaysa , uzun süreli deneyim istiyorsan 5S al düşünmeden.

Yok ben büyük ekran isterim , daha özgür bir ekosistem olsun , pc'deki gibi işlerimi halledeyim dersen Android.

ArMaGeDdOn_87

Üye
İphone 6 çıkış fiyatı 2700 Tl'den aşağı olucağını sanmıyorum.Malesef bütçem o kadar değil.
resmi olarak hiç o fiyattan çıkmadı,16 GB fiyatı 2149 ₺ olarak çıkar

0MG90

0MG90

Üye
2700 olamaz bence motor mu alıyoruz telefon mu :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
5s al android ne kadar keyifli olsada bir süre sonra pişmanlığa dönüşüyor
Buda eski bir düşünce artık ne IOS nede wp androide yetişiyor. Hele L gelsin devrim olacak

0MG90

0MG90

Üye
ıphone 5s ilk çıktığı zamanlarda bimekste 2700dü
O Bimeks :D S5 sadece Bimeks'te satılırken fiyatını hatırlıyor musun? 3bin falandı sanırım onların amacı her yerde satılmadan önce milleti kazıklamak :D

bulentercan

Üye
g3te alabilirsin şuan 1700e bulursun 450 tl daha verip 5s alırsın dar çerçeve seversen g3 al derim

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Alma düşürdüğün an kurtarma şansın yok

Üst Alt