[Mobileways.de] Gravity v2.70(7069) S60v3/S^1/S^3 Signed (Türkiye Gündemi Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

crymaniac

crymaniac

Üye
Aradaığım uygulama işte bu dedittirdi :)

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Arkadaşlar satın aldığımız uygulamaların kur dosyasını nasıl oluşturuyoruz bilen var mı?

ozzz00

Üye
arkadaşlar bu twitter açılmıyor http 410 hatası veriyor ne yapmam gerekiyor bi yardım edin

sselimk

Üye
bende de aynı hatayı verdi

muco3

Üye
ben sadece foursquare hesabı ekleyebiliyorum neden

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Şu uygulamayı Qt tabanlı yapsınlar artık. Nasıl bildirebilirebiliriz bunu?

dernek1

dernek1

Üye

bunun yeni sürümü (2.82.7289) var yükledim

karaofke

Üye
facebook ıcın sohbet uygulaması var mı bu programda

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Arkadaşlar acaba bende bir sorun mu var anlamadım. Mesela takip edenler listesine baktığımızda takip ettiklerimizle etmediklerimizi farklı renkte gösteriyordu. Keza takip ettiklerimiz listesine bakınca da aynı şekilde takip ettiklerimizle bizi takip etmeyenleri farklı renkte gösteriyordu. Fakat programa ne oldu bilmiyorum.

Ben 500'e yakın kişiyi takip ediyorum ama listeye girdiğimde taş çatlasın 150 kişiyi gösteriyor ve hiçbiri beni takip etmiyormuş gibi gösteriyor. Eskiden hepsini gösteriyordu ve takip etmeyenleri de turuncu renkte gösteriyordu. Oysa bilgisayardan bakıyorum biribirinizi takip ediyorsunuz diyor. Takipçilerimi görüntülemek istediğimde ise kimse çıkmıyor. Boş bir ekran görünüyor. Tweetian'den bakıyorum hem takipçilerim hem de takip ettiğim arkadaş listesini görüntüleyebiliyorum. Benim gibi Gravity'de bu sorunu yaşayan başka biri var mı? Gerçekten sinir bozucu bir şey. Acaba spam yemiş olabilir miyim? Bu yüzden mi yapıyor?

keremerson

keremerson

Üye
arkadaşlar ilginç bir problemim var. şöyle ki;
gravity ile facebook'a fotograf attığım zaman attığım foto direk facebook sayfamda gözükmüyor. ilk önce onaya gidiyor. muhtemelen facebook ayarlarımla ilgili de olabilir ama saatlerce kurcalamama rağmen nereden nasıl düzelteceğimi bulamadım.

qstah580

qstah580

Üye
Mükemmel program kurduğumda güncel değildi programından direk güncelledim sıkıntı yapmadı market fiyatı 10tl ama hakediyor bence

kuyt1907

Üye
forumda yeniyim çok güzel çalışmalar var.emeği geçenlere teşekkürler.benim soracağım bu uygulamayı indirdiğimizde ve güncelleme yaptığımızda herhangi bir ücret ödüyormuyuz?

Enki_omk

Üye
twitter ve facebook ta sorun yok ama foursquare de http 410 hatası veriyor çözümü bilen varsa yardım etsin lütfen bir türlü çözemedim.. Yada foursqure kullanabilecegim bildiğiniz şu an çalışan bir uygulama varmı?.

• Beğen
Tepkiler: merveeğ
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Foursquare sorun vermeye başladı kendi uygulamasını kullanın. Onda da like özelliği yok yani birinin yaptığı check-in'i beğenemiyorsun.

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
twitter ve facebook ta sorun yok ama foursquare de http 410 hatası veriyor çözümü bilen varsa yardım etsin lütfen bir türlü çözemedim.. Yada foursqure kullanabilecegim bildiğiniz şu an çalışan bir uygulama varmı?.
Foursquare hesabına erişim sorunu yaşayan kullanıcılar [Mobileways.de] Gravity v2.85(7302) S60v3/S60v5/S^3 Signed - MaxiCep adresindeki yeni sürümü yüklesinler. Bende de aynı sorun vardı bu sürümde sorun çözülmüş.

Üst Alt