Karşılaştırma Hangi Ekran Daha İyi

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Ekran Iyi

• Amoled

Kullanılan: 4 28.6%
  • Ips

Kullanılan: 8 57.1%
  • Retina

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
bridgit

bridgit

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Ekran Daha İyi
Merhaba arkadaslar 3 . Konum ama merak ettim sormak istiyorum hangi ekran iyi amoled ips retina bide bunlarin hangi yonleri iyi ?

Moto_G

Üye
Merhaba arkadaslar 3 . Konum ama merak ettim sormak istiyorum hangi ekran iyi amoled ips retina bide bunlarin hangi yonleri iyi ?
Tabiki ips kalite+renk+görüş olanakları var.Siyah sevene amoled beyaz sevene ips lcd ama ipsler amoledlere göre daha fazla güç harcıyor.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
amoled ve ıps kullandım ıps paneli daha çok beğendim.

Türe

Türe

Üye
Ips i tercih ederim. Retina da olur.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Ips bencede

maxirabit

maxirabit

Üye
Almoled

fk555897

fk555897

Üye
Şu anda bende 1 tane S4 var. Ekran yoğunluğu 441 ppi. iPhone 5'in ekran yoğunluğu 300'lerde ama çok daha iyi bir ekrana sahipti.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Amoled(süper Amoled) siyahları siyah gösteriyor en iyi ips bile siyahları biraz grimsi göstriyor süper amoled ekranlı cihazları gün ışığında kullanamak biraz zahmetli ama renkleri beni cezbediyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye
326 ppi'dan sonrası için bir fark yok. İnsan gözü ancak o kadarını algılayabiliyor. Hangisi daha iyi dersen renk canlılığı olarak amoled ekran daha iyidir. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda(kullanım ömrü olarak) ips ekran daha iyidir. Apple'ın retina ekranları hakkında bilgim yok.

Üst Alt