İnternetten Saat Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten Saat Alacağım
arkadaşlar bugüne kadar hep çakma 10-15 tl lik saat kullandım şimdi güzel birşey almak istiyorum bir kez alıp uzun süre kullanmak istiyorum sizce şu 2 saat nasıl

bycoo32

bycoo32

Üye
birinci saat kasa tipi çelik diyor o daha uzun ömürli olur.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
messevim

messevim

Üye
Teşekkür ederim şimdi fark ettim hem 1. Saat daha ucuz ama 2.saatın görünümü daha hoş
Ben şu anda bu saati kullanmaktayım. 3 ay oldu. gerçekten karizma bir saat.

Görnütüs olsun, çelik kasası olsun.. Termometresi olsun.. Akıllı aydınlatması olsun..

• Beğen
avast

avast

Üye
Klasik seviyorsan roman son bakabilirsiniz 400 liraya almıştım 2 sene kullandım yeni gibiydi dayım beğendiği için ona verip sebago aldim 150 liraya

• Beğen
avast

avast

Üye
. Bunu da 80 liraya almıştım garantili su geçirmez. Kronometresi falan var nette bulursunuz

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok teşekkür ederim o kadar uğraşıp fotoğraf atmışsınız :) ben şık birşey arıyorum 100 tl ye kadar dijital yerine normal şık bir saat de olabilir Hb den alacağım ama şık olacak :D

avast

avast

Üye
Arkadaşlar çok teşekkür ederim o kadar uğraşıp fotoğraf atmışsınız :) ben şık birşey arıyorum 100 tl ye kadar dijital yerine normal şık bir saat de olabilir Hb den alacağım ama şık olacak :D
Marka takintin yoksa sebago slazanger falan bakalım :D marka takintin varsa 300 lira. Ve dijital almiyorum saatlerimi klasik daha hoş ha ben klasik giyinen birisiyim söyleyin yani sortla tsirtle gezerken bunu takmam :D bileklik takarim ama gün içinde genel olarak gömlek falan giydigim için saat vazgeçilmez aksesuari erkeginille hepsiburadamı kliksa falan olmazmı :Dbirde internet yerine kuyumcularda saat bakarsan mesela benim bu 80 e aldıgım saati nette 189 du ben kuyumcudan 80 e aldım :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Marka takintin yoksa sebago slazanger falan bakalım :D marka takintin varsa 300 lira. Ve dijital almiyorum saatlerimi klasik daha hoş ha ben klasik giyinen birisiyim söyleyin yani sortla tsirtle gezerken bunu takmam :D bileklik takarim ama gün içinde genel olarak gömlek falan giydigim için saat vazgeçilmez aksesuari erkeginille hepsiburadamı kliksa falan olmazmı :D

saat benim en sevdiğim aksesuar da :D bugüne kadar hep dijital kullandım en son klasik kullanmıştım klasik daha hoş duruyor ama hep çakma saat kullandım :D telefon aldım elimde biraz para kaldı saat alayım dedim casio nun dijital saatleri kütük gibi gözüküyor şimdi Hb den saat bakıyorum bugüne kadar marka saat kullanmadımda işte sorun çıkmamasını istiyorum casio saatleri de kütük gibi diğer markalar hakkında bir bilgim yok :)Hiç internetten alışveriş yapmamıştık babama Hb den telefon aldı artık güvenmeye başladı alışveriş merkezlerinde saatçiler falan varda ben uğraşmak istemiyorum internetten çok klasik olmayan biraz renkli bir saat alacağım kliksa da olabilir :)

avast

avast

Üye
saat benim en sevdiğim aksesuar da :D bugüne kadar hep dijital kullandım en son klasik kullanmıştım klasik daha hoş duruyor ama hep çakma saat kullandım :D telefon aldım elimde biraz para kaldı saat alayım dedim casio nun dijital saatleri kütük gibi gözüküyor şimdi Hb den saat bakıyorum bugüne kadar marka saat kullanmadımda işte sorun çıkmamasını istiyorum casio saatleri de kütük gibi diğer markalar hakkında bir bilgim yok :)
dostum saat sorun cıkarmaz kolay kolay bahtsız olman lazım :ehe ama ben casio almadım bilerek hani ben cok para verdim saate daha once dayım cok sever dayımın butce katkılarıyla cok aldım degistik falan 800 liralıkta kullandım 10 liralıkta ama hani su anlayıs yanlıs 200 lira verip alacagıma 10 liraya 5 tane alır degisik kullanırım cok yanlıs etrafta ilk dikkat c eken 2 aksesuar ayakkabı ve saattir ve bi erkege en cok klasik saat yakısır dijitaller biraz cocuksu oluyor ciddiyet yok gibi hani ben takımda cok giyerdim görev falan olunca özel gunlerde cok iyi tamamlıyo neyse senin sorunnuna donelim simdi celik kordonmu deri kordon mu ve nasıl giyinirsin sunu atayım size bi bakın :ehe

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
dostum saat sorun cıkarmaz kolay kolay bahtsız olman lazım :ehe ama ben casio almadım bilerek hani ben cok para verdim saate daha once dayım cok sever dayımın butce katkılarıyla cok aldım degistik falan 800 liralıkta kullandım 10 liralıkta ama hani su anlayıs yanlıs 200 lira verip alacagıma 10 liraya 5 tane alır degisik kullanırım cok yanlıs etrafta ilk dikkat c eken 2 aksesuar ayakkabı ve saattir ve bi erkege en cok klasik saat yakısır dijitaller biraz cocuksu oluyor ciddiyet yok gibi hani ben takımda cok giyerdim görev falan olunca özel gunlerde cok iyi tamamlıyo neyse senin sorunnuna donelim simdi celik kordonmu deri kordon mu ve nasıl giyinirsin

ben 14 yaşındayım takım elbise falan olmaz :D normal veya dar siyah,kapalı gri veya mavi pantolon penye ve üstüne gömlek çok klasik bir şey istemiyorumda şu saat biraz hoşuma gitti :) zaten bugüne kadar kullandığım sahte saatler 1 ay bile çalışmadı zaten rahat değildi işte çalışırken terleyince saatin boyası elime falan çıkıyordu kordon deri olsa daha iyi olur sanki saat rahat olsun ağır falan olmasın su geçirmez saat alsam bile suya yaklaştırmam zaten :D

bu arada amcam avon saat hediye verdi klasik saat güzel ama rengi hoşuma gitmiyor kordonu deri ama çok ince bu yüzden saat ağırlık yapıyor bilekte kordon saati taşıyamıyor

avast

avast

Üye
anladım yasına gore daha spor mantıklı haklısın bende sunlaara bakmıstım :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
anladım yasına gore daha spor mantıklı haklısın bende sunlaara bakmıstım :D

onlar biraz dede saati gibi ya :D linki verdiğim omax saat güzel ama kordonu ince şimdi evde bir avon saat var onun da kordonu ince çok rahatsız ediyor tabi aynı şey omax da olurmu bilemem :)

avast

avast

Üye
omax iyidir yani zaten sadece saat oldugu icin kronemetre falan olmadıgı icin temiz kullanırsan goturur

bunlarda yasına hos gibi bak bol bol gez kuyumcularda bazı markaladar daha ucuz olur daniel kleina hic para verme 50 lira imitasyon saatler :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
omax iyidir yani zaten sadece saat oldugu icin kronemetre falan olmadıgı icin temiz kullanırsan goturur

bunlarda yasına hos gibi bak bol bol gez kuyumcularda bazı markaladar daha ucuz olur daniel kleina hic para verme 50 lira imitasyon saatler :D

Çok teşekkür ederim puma yı bende gördüm puma biraz daha karizmatik duruyor büyük ihtimal ile pumayı alacağım yada sarı omax alırım da puma daha güzel gözüküyor kronometreye falan gerek yok :) saat şık olsun yeter

Çok Çok Çok Çok Çok :tşk::tşk::tşk::tşk: gerçekten çok ilgilendiniz :)

avast

avast

Üye
Çok teşekkür ederim puma yı bende gördüm puma biraz daha karizmatik duruyor büyük ihtimal ile pumayı alacağım yada sarı omax alırım da puma daha güzel gözüküyor kronometreye falan gerek yok :) saat şık olsun yeter

Çok Çok Çok Çok Çok :tşk::tşk::tşk::tşk: gerçekten çok ilgilendiniz :)
ne demek bide bunu gordum butceni asıyor ama ben cok begendim :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bir de sarı veya mavi saat her şeyin yanında biraz sırıtır ama puma daha iyi olur :)
ne demek bide bunu gordum butceni asıyor ama ben cok begendim :D

sende o saati al güzelmiş :Dbu pumanın kordonu slikonmuş acaba nasıl olur

avast

avast

Üye
bir de sarı veya mavi saat her şeyin yanında biraz sırıtır ama puma daha iyi olur :)

sende o saati al güzelmiş :Dbu pumanın kordonu slikonmuş acaba nasıl olur
bi muddet sonra çürür kopar orjinalini bulamazsın saat çöp olur o yuzden sen dede saati desende deri ve celik kordon uzun omurlu istiyosan :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bi muddet sonra çürür kopar orjinalini bulamazsın saat çöp olur o yuzden sen dede saati desende deri ve celik kordon uzun omurlu istiyosan :D

acaba ne kadar gider 1 yıl dayanırmı ? slikon :D

0MG90

0MG90

Üye
Ben bu tarz saatleri pek sevmem :D

Bak bu iyi bence, Trendyol da falan satılıyodu, öneririm;)

• Beğen