Htc One Mini için Sense 6 Güncellemesi Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Htc One Mini için Sense 6 Güncellemesi Başladı
Htc One mini için sense 6 Güncellemesi başladı.493.61 mb boyutundaki güncelleme ile gelen yenilikler şunlar ;
-Htc Sense 6 güncellemesi
-Kolay gezinme için ren kodlu temalar
-Kişiselleştirilebilir yazı tipi
-Extreme güç koruma modu
-Geçmiş uygulamaları temizleyen tuş eklemesi
-Galeri ve kamera arayüz iyileştirilmesi
-Fotoğrafları daha hızlı ve kolay eşleştirme eklentisi
-Blinkfeed iyileştirmeleri
-Görsel temalar için geliştirilmiş müzik uygulaması
-Rahatsız etme modunda özel zamanlama ve randevu eklentisi
-İyileştirilmiş posta ,ileti,takvim ve telefon uygulamaları

Güncellemeyi telefonunuzdan Ayarlar - Hakkında - Yazılım güncellemeleri kısmına giderek kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

reflex

reflex

Üye
Vay be bide Samsung yazılımda en iyi diyorlardı gördük HTC hepsinden iyi çıktı yeni arayüzü verdi adamlar

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran ve mehsevim
messevim

messevim

Üye
LG G3 ün arayüzünü de G2 ye bekliyoruz... inşAllah verirler. helal HTC ye

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İyi Olmuş Böylelikle Müşteri Çekecektir

• Beğen

burak1011

Üye
Ara yüz güncelleme si veriyor adamlar helal olsun ya.

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
Htc one mini modeli için sense 6 güncellemesini geciktirdi aslında.Ama sonuç olarak donanımı çift çekirdek 1 gb ram olan bir telefona destek vermeye devam ediyor.Samsung güncelleme desteği konusunda baya kara leke yaptı artık.Lg 'ninde G2 için arayüz yenileyeceğini sanmıyorum.Htc bu şekilde çalışmaya devam ederse sağlam adımlar atar :)

• Beğen
Tepkiler: burak1011

burak1011

Üye
Htc one mini modeli için sense 6 güncellemesini geciktirdi aslında.Ama sonuç olarak donanım olarak çift çekirdik 1 gb ram olan bir telefona destek vermeye devam ediyor.Samsung güncelleme desteği konusunda baya kara leke yaptı artık.Lg 'ninde G2 için arayüz yenileyeceğini sanmıyorum.Htc bu şekilde çalışmaya devam ederse sağlam adımlar atar :)
hocam açıkçası g2 ye yeni ara' yüz u ben uzun vadede bekliyorum. Ama şu g3 prime çıkarsa yalan olabilir. Htc böyle devam ederse bir sonra ki telefonum olacak:)

• Beğen
messevim

messevim

Üye
Htc one mini modeli için sense 6 güncellemesini geciktirdi aslında.Ama sonuç olarak donanımı çift çekirdek 1 gb ram olan bir telefona destek vermeye devam ediyor.Samsung güncelleme desteği konusunda baya kara leke yaptı artık.Lg 'ninde G2 için arayüz yenileyeceğini sanmıyorum.Htc bu şekilde çalışmaya devam ederse sağlam adımlar atar :)
G2 ye o yeni arayüzü verirse bundan sonra ki tüm telefonlarım LG olur. Buraya yazıyorum aha...

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Samsung ' un artık güncelleme konusunda katiyen güvenirliği yok. Güncelleme istiyorsanız Apple , Htc ' ye bakın.

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
    Konu Sahibi
hocam açıkçası g2 ye yeni ara' yüz u ben uzun vadede bekliyorum. Ama şu g3 prime çıkarsa yalan olabilir. Htc böyle devam ederse bir sonra ki telefonum olacak:)
Katılıyorum.Lg güncelleme için artık eskisi gibi olmayacağını söylemişti.Kit kat içinde aslında G2 bekledi.Arayüzüde aslında istese htc gibi verir ama G3'ü satmak için vereceğini sanmıyorum.Kendi fikrim android cephesinde en iyi çalışan firma htc.Android L takvimini açıkladı.M7 kesin alacak fakat one mini ve one max için takvimde henuz net bir tarih yok.
G2 ye o yeni arayüzü verirse bundan sonra ki tüm telefonlarım LG olur. Buraya yazıyorum aha...
G2'ye android L yi ne kadar gecikme ile verir acaba.Lg ye güvenmiyorum :)
Samsung ' un artık güncelleme konusunda katiyen güvenirliği yok. Güncelleme istiyorsanız Apple , Htc ' ye bakın.
Kesinlikle katiliyorum

messevim

messevim

Üye
Katılıyorum.Lg güncelleme için artık eskisi gibi olmayacağını söylemişti.Kit kat içinde aslında G2 bekledi.Arayüzüde aslında istese htc gibi verir ama G3'ü satmak için vereceğini sanmıyorum.Kendi fikrim android cephesinde en iyi çalışan firma htc.Android L takvimini açıkladı.M7 kesin alacak fakat one mini ve one max için takvimde henuz yok.

G2'ye android L yi ne kadar gecikme ile verir acaba.Lg ye güvenmiyorum :)
Kesinlikle katiliyorum

Doğrudur G2 Kitkatıda geç aldı. Ama temiz birşekilde aldı. Hani s4 gibi telefonlar pek sorun yaşamadı. Baya test edilerek yayınlandı. geç oldu ama güç olmadı.. :)

burak1011

Üye
G2 için bir sonraki güncelleme veya ara yüz çok geç gelir. @Ali Kurtaran in da dediği gibi g3 u satmak istiyorsa vermemeli zaten. Ama çok da önemli değil xda yapmış zaten. Bence g3 e geçmek içinde çok önemli bişey yok. Ama htc mini modeline güncelleme veriyor hemde ara yüz. Apple zaten güncelleme vermesi yönünden laf edilmez. Samsung itibar kaybetti s3 ile bence. Öyle bir cihaza güncelleme gelmeyecek lafı ile samsung gözden düştü. Bakalım 64bit işlemciler çıkınca nasıl telefonlar gelecek.

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone ve Türe
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
samsung pismanlıktır ibret al samsung 50 milyon satan s3 e s5 satılsın diye guncelleme vermiyor adamlar arayuz veriyor elveda samsung

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka, Ali Kurtaran ve burak1011

Üst Alt