Bilgisayardaki İnterneti Telefona Verme (ÇÖZÜM)Connectify Hotspot PRO 4.2.0.26.088

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bu da full sürüm bi üst konuya gidersen daha yeni sürümünü yükledim onu da indirebilirsin

hgolcuk

Üye
ya indiriyorum yüklüyorum ama kullanmaya gelince kullanamıyorum kullanabilmek için pro lisans satın alın diyo onu nasıl halledebilirim

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Bilgisayarımda wifi yok acaba usb kablosu ile aktarma varmı :D

bayon

Üye
    Konu Sahibi
ya indiriyorum yüklüyorum ama kullanmaya gelince kullanamıyorum kullanabilmek için pro lisans satın alın diyo onu nasıl halledebilirim
Connectify Hotspot Pro 7.1.29279 (Windows 8 uyumlu Tam sürüm) - MaxiCep bu linktekini indir kurulum indirdiğin dosyanın içinde yazıyor bu sürümü kurmadan önce mevcut olanı kaldırmalısın
Bilgisayarımda wifi yok acaba usb kablosu ile aktarma varmı :D
ucuz 10 tl lik wifi adaptörü alabilirsin veya wifi kartı :)

dmaege

Üye
Merhaba,
Tablet ile hotspota bağlanıyorum ama netbook bir bağlanıyor bir bağlanmıyor kafasına göre neden olabilir?
Şu an hiç bağlanamıyorum mesela

okanbiz

okanbiz

Üye
netbook windows 8.1 mi

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Teşekkürler okulda işime yaşayacak bir program :)

cesuronline

Üye
keşke dosyaları drive yada mega drive a yükleyerek direk linkleri verseniz.mobilden indiremiyorum

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MY PUBLİC WİFİ programı da güzeldi . Antivirüsü programını kapatman gerekiyordu. isteyen sitesinden indirip deneyebilir

baharrr2561

Üye
ya bana yardım edin lütfen connectify hotspot 2016 kullanıyorum win10 kullanıyorum daha bu sabaha kadar mükemmel şekilde kullanıyordum arada bi gidiyordu ama bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyordu o yönden de bir sıkıntım yoktu evladım gibi seviyordum bu uygulamayı valla neyse sabah bir bozuldu her şeyi yaptım düzelmiyor hiç bir hata bildirimi vermiyor ekranda start diyorum başlamıyor ve başlamadığına dair bir bildirim yolluyor o kadar neler yaptım bir türlü başlatamıyorum nasıl düzeltebilirim bilen acilen ulaşabilir mi veya bu program yerine kullanabileceğim muadil bir uygulama var mı

exp_l0it

exp_l0it

Üye
son cikan windows 10 arayuzunde oyle bir secenek gormustum, guncelleyip denesene

baharrr2561

Üye
yapmadığım şey kalmadı ya deniyim bide onu bakalım
my public wifi nasıl kurabilirim bana linkini atr mısınız bari onu deniyim

Üst Alt