Ekran kaydı için mikrofon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kaydı için mikrofon tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Ben pc de camtasia studio programı ile ekran kaydı yapıyorum ama sesli kayıt yapabilmem için bana bir mikrofon lazım. Var mı öneriniz, benim için önemli olan kaliteli olması ve sesimi gayet güzel kayıt edebilmesi. Fiyat konusunda bir bilgim yok malesef, yabancıyım biraz mikrafon dünyasına :)
not: Eğer sesini gayet güzel kaydedebilecek kulaklık biliyorum diyorsanız, o da olur, yeter ki güzel bir şekilde kayıt yapsın. Up arkadaşlar acil almam lazım, Lütfen Bakın :(

mürteza16

mürteza16

Üye
Bütçe ne kadar?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Böyle 20-30 TL felan çok değil. Zaten öyle profesyonel bir amacım da yok. Sadece ekran kaydı alırken ses kaydının da kaliteli olması için. Ama sesin temiz olması çok önemli benim için.

mürteza16

mürteza16

Üye
Bütçem sınırsız deseydin beats audio önercektim. 1600 lira. :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Hee sonraki ayda kuru ekmek :D Neyse var mı önerin :islik

mürteza16

mürteza16

Üye
Sonny kulaklıklarına bak.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlamıyom işte sen bak :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Ben anlamıyom işte sen bak :D
Şarkı indiriyorum. İndirdikten sonra bakarım. :DSony F-V300P: Güzel ve ucuz. 24 ay garantisi var. Bi bak istersen.

Philips SHM1900: Bizim radyodakinden. Tavsiye ederim. :D

Creative Fatality Gaming: Video çekenler için birebir. Bütçeni biraz zorla. Taksitle al.

MXL Microphones R77 L Klasik Ribbon Mikrofon (Limited Edition Lundahl Trafolu Model): Eğer bütçeni zorlayabilecek isen düşünmeden al. Bizim radyoda var. Çok Süper bir şey. Sesi çok kaliteli kaydediyor. Ama parasıda kensisi gibi güzel. :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu taksit kredi kartına oluyor bildiğim kadarıyla ve kredi kartı yok. Bu philips iyi gibi geldi, sence iş görür mü ? Yani bunun mikrofonuyla ekran kaydı alsam bi websitesi açsam falan, beni dinleyenler benden bi şey öğrenebilir mi ?Aslında bütçeni zorla dediğini beğendim ama kart yok :(

mürteza16

mürteza16

Üye
Hocam bu taksit kredi kartına oluyor bildiğim kadarıyla ve kredi kartı yok. Bu philips iyi gibi geldi, sence iş görür mü ? Yani bunun mikrofonuyla ekran kaydı alsam bi websitesi açsam falan, beni dinleyenler benden bi şey öğrenebilir mi ?Aslında bütçeni zorla dediğini beğendim ama kart yok :(
Bayramı bekle. Bayram harçlıklarıyla al. :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Olur da annem bi mikrofona 100 TL civarında para verdiğimi öğrenirse kötü olur :D + artık para veren yok :cry:Hele o 2300 TL liği duysa var ya, Allah rahmet eylesin cenaze namazıma beklerim :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 50 TL ye kadar artırsam bütçemi dahaiyi bi öneriniz olur mu philips den. Bir de dediğim gibi anlatımlarımı youtube a yüklesem, beni dinleyenler gayet net anlayabilse yeter benim için.

mürteza16

mürteza16

Üye
Olur da annem bi mikrofona 100 TL civarında para verdiğimi öğrenirse kötü olur :D + artık para veren yok :cry:Hele o 2300 TL liği duysa var ya, Allah rahmet eylesin cenaze namazıma beklerim :D
2300'lüğü biz radyoda kullanıyoruz. Dehşet bir şey. :D
Hocam 50 TL ye kadar artırsam bütçemi dahaiyi bi öneriniz olur mu philips den. Bir de dediğim gibi anlatımlarımı youtube a yüklesem, beni dinleyenler gayet net anlayabilse yeter benim için.
Olur galiba. :D

Sesin net anlaşır.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Tamam o zaman philipsde karar verdim :D Dediğim gibi sorun olmaz değil mi hocam, duyurabiliriz sesimizi :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, bunu seçtim o zaman :D:tşk:

mürteza16

mürteza16

Üye
:rica: Yine bekleriz. :D

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü

Üst Alt