lg g3 fiyatı tepe takla

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 fiyatı tepe takla
  • 1.659,00 TL fiyat tepe takla gidiyor arkadaşlar lg g2 alacaklar bekleyin g3 alın

Türkbey___

Türkbey___

Üye
G2 kullanıcısıyım ve bir ara g3 almayı düşündüm ama detaylı inceleme fırsatım oldu abartısız g2 on numara beş yıldız değmez hem şekil özellikle de arayüz beş para etmez cin ali gibi çocuk işi

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
G2 kullanıcısıyım ve bir ara g3 almayı düşündüm ama detaylı inceleme fırsatım oldu abartısız g2 on numara beş yıldız değmez hem şekil özellikle de arayüz beş para etmez cin ali gibi çocuk işi
bencede değmez g4 beklenmeli

Türkbey___

Türkbey___

Üye
Aynen ama g2 den güzel olacağını yine sanmam g2 hakikaten süper bir icat.Bir de g3 kenar çerçeve ekran olarak da g2 den çok kalın yapmışlar.

• Beğen
Tepkiler: Adalı_009
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ama g2 den güzel olacağını yine sanmam g2 hakikaten süper bir icat.Bir de g3 kenar çerçeve ekran olarak da g2 den çok kalın yapmışlar.
doğrudur hocam g3 romu yüklesen aynı cihaz oluyo forumda konusunu açtım bakabilirsin

burak1011

Üye
Lg ne zaman 4gb ram li telefon çıkardı o zaman g2 yi değiştiririm. değilse telefon çok rahat götürür. Devrim yapan telefonlar genelde daha güzel oluyor. Mesela s3 . G2 de lg için bir devrim di. Sonra dan gelen nesil illa ki bu devrim den izler taşıyacak. Ta ki 64 bit uyumlu oyunlar çıkana kadar. o zaman da değiştirme vakti gelmiştir telefonu. 2seneyi görürüm ben bu telle.

• Beğen
Tepkiler: Türkbey___ ve aLoNeAnqe
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G3 ün arayuzu kasiyor bildirim cubugu felaket kötü arayuz ikonlari hosuma gitmedi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende G3 M8 gibi kalitesi sandım meğerse hayallerim boşa gitti weyy

Üst Alt