Haber L1520 ekran donması !! yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammettbbaskurt

Üye
    Konu Sahibi
L1520 ekran donması !! yardım..
Merhaba arkadaşlar. Henüz 4 aylık lumia 1520 cep telefonumun durduk yerde ekranı dondu ve hiçbişey yapamadım. bataryasıda çıkmadığı için telefona hiçbirşekilde müdahele edemedim. 1 saat sonra kendiliğinden telefon yeniden başladı. bikaç saat oldu şuan bi sorun yok gibi. Neden kaynaklandı bilmiyorum ama her an olacak diyede çekiniyorum. Videosunuda çektim kanıtım var :) Acaba servise göndersem cihazda değişim yada paramı geri alabilirmiyim. Zira hiç güvenim kalmadı bu telefona. Bilgisi olan tavsiye verebilecek birisi varmı acaba ??

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ne servisi kardeşim destur. O sorun çoğu cihazda oluyor. Olduğu zaman ses kısma+güç tusuna 10 saniye boyunca basılı tut. Servislik bir şey yok merak etme

• Beğen
Tepkiler: erhanercan

Muhammettbbaskurt

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani ben 2 bin küsür para vercem ama telefon bole arada 1 saat donacak sonra geri açılacakmı ?o dediğinizi yapınca telefon sıfırlanmıyormu ayarlarım resim video uygulama vs de sıfırlanıcak zannedersem

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Sistem yeni olduğu için 1-2 defa yapar tekrar yapacaktır haberin olsun ama korkulacak bir şey değil o donma 2yi geçmez donma esnasında guç+ses açma kısma tuşlarına basılı tut o düzelecektir

İman Gücü ile gönderildi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Nasıl yani ben 2 bin küsür para vercem ama telefon bole arada 1 saat donacak sonra geri açılacakmı ?o dediğinizi yapınca telefon sıfırlanmıyormu ayarlarım resim video uygulama vs de sıfırlanıcak zannedersem
2 milyarlık la alakası yok kardeşim. Yapsan hiç bir şey silinmez, format değil bu. sadece reset.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye

Hayır telefon kapanım geri açılacak restart gibi hani bilgisayarları yeniden başlatırsınya o işte ama sana garanti. verebilirim 2yi geçmez

İman Gücü ile gönderildi.

Muhammettbbaskurt

Üye
    Konu Sahibi
tamam ilginiz için teşekkürler. Olmaz inşallh tekrar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...