gta 4 sorun var lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
gta 4 sorun var lütfen yardım edin
oyunu yükledim ama grafik ayarlarında hicbir değişk yapamıyorum warning falan diyor ve play dediğimde karakterler sürekli geçiyor oyun içine bir türlü girmiyor ne yapmam lazım pc özellikleri i5 4 gb ram 2 gb gt840m ekran kartı
grafik ayarları sorununu hallettim ama oyun hala açılmıyor resimler geçiyor 10dkdan fazla bekledim ama açılmıyor :(

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
oyunu yükledim ama grafik ayarlarında hicbir değişk yapamıyorum warning falan diyor ve play dediğimde karakterler sürekli geçiyor oyun içine bir türlü girmiyor ne yapmam lazım pc özellikleri i5 4 gb ram 2 gb gt840m ekran kartı
grafik ayarları sorununu hallettim ama oyun hala açılmıyor resimler geçiyor 10dkdan fazla bekledim ama açılmıyor :(
ekran kartın düşük biraz ama açılır da kasar ben pek anlamadım

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartın düşük biraz ama açılır da kasar ben pek anlamadım
Hayır kasmaz ekran kartı fazlasıyla yeterli watch dogs da full ayarda 28 fps veriyor kasmadan gta 4 mü kasacak :Dneyi anlamadin ki hiç mi oynamadin play diyorum fotoğraflar geçiyor öyle kalıyor sürekli loading ekranında yani

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Hayır kasmaz ekran kartı fazlasıyla yeterli watch dogs da fu ll ayarda 28 fps veriyor kasmadan gta 4 mü kasacak :D
pardon o zaman watch dogsu full ayarda oynatıyosa bir soluklanıyım kendime geliyim:zong: oyunda sıkıntı vardır gta4ü kurmak ayrı bir dert zaten tekrar kur derim ben

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
pardon o zaman watch dogsu fu ll ayarda oynatıyosa bir soluklanıyım kendime geliyim:zong: oyunda sıkıntı vardır gta4ü kurmak ayrı bir dert zaten tekrar kur derim ben
Valla aynı oyunu arkadaşın masaustu pcye kurdum sorunsuz açılıyor bitirdi bile ben daha yeni laptop aldım adam akıllı oynayayım dedim yok bana nasip değilmiş gta 4 oynamak

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Valla aynı oyunu arkadaşın masaustu pcye kurdum sorunsuz açılıyor bitirdi bile ben daha yeni laptop aldım adam akıllı oynayayım dedim yok bana nasip değilmiş gta 4 oynamak
bende de libety city vardı hd grafik yama kurdum ondan sonra loadingde kalıyodu rockstar işi biliyo gerçekten de crak falan yapmak zor update filan da istiyo bende max payne 3 de bu şekilde silmek zorunda kalmıştım

bLnmz

bLnmz

Üye
Kardeşim oyun Cr.ckli mi? Eğer öyleyse antivirüs silmiş olabilir Cr.ck dosyanı. Razor1911 cr.ck dosyasını indirip dene istersen birde.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
bende de libety city vardı hd grafik yama kurdum ondan sonra loadingde kalıyodu rockstar işi biliyo gerçekten de crak falan yapmak zor update filan da istiyo bende max payne 3 de bu şekilde silmek zorunda kalmıştım
Son çare ekran kartını güncellemek ama onuda yapamam bizde internet yok :(

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim oyun Cr.ckli mi? Eğer öyleyse antivirüs silmiş olabilir Cr.ck dosyanı. Razor1911 cr.ck dosyasını indirip dene istersen birde.
Oyun crackli zaten antivirüs yok pcde :D dediğim gibi aynı şekilde kurdum arkadaşın pcde sorunsuz açılıyor bende fos

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

ya da

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız