Xperia Z şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z şarj sorunu
Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım 5 gun oldu ama şarjı çok az gidiyor daha onceden kullanan arkadaşlarıma soruyorum normal diyorlar ama bnce az gidiyor bide burdaki kullanan arkadaşlara sormak istedim bn whatsapp tan ve tictoc tan mesajlaşıyorum surekli şarj 6 saate falan bitiyor normalmi sizce??

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ışık kapalı mı? güc tasarrufu açık mı?

• Beğen
Tepkiler: alperen kutuk

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Parlaklık otomatik Stamina modu açık

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Parlaklık otomatik Stamina modu açık
hocam bendede s4 var. buda ayni. ışık 0da guc tasarrufu acik elimden dusmuyor 6 7 saat gidiyor max. eskiden şarjı 1 hafta giden telefonlar vardi. simdi nerdeeeee :D

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Doğru soyluyon benimde elimden duşmuyor amcamdada vardı z sade arada bi internete bakıyordu akşam %90 şarjı kalıyordu bnm elimden hiç duşmuyor ki tel :D

MaxipmaN

Üye
Az benceAma batarya kapasitesini bilmiyorum

• Beğen

yusuf1998x

Üye
yeni aldıysan 1 aya falan batarya oturur. bende s4 mini aldım 15 gün önce. yeni yeni şarjı düzelmeye başladı. bence battery doctoru yükle ordan uygulamaları kapat ve clean master yükleyerek ramide temizle şarj düzelir

• Beğen

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
2. El aldım tel çok temiz 5 aylık ama tel baya bi kullanılmadan durmuş heralde kutuda yozlanmıştı belki dediğin gibi batarya toplar kendini bakteri doktoruda indirip bi denicem ama z kullanan arkadaşlar yokmu :)

3onur5

3onur5

Üye
Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım 5 gun oldu ama şarjı çok az gidiyor daha onceden kullanan arkadaşlarıma soruyorum normal diyorlar ama bnce az gidiyor bide burdaki kullanan arkadaşlara sormak istedim bn whatsapp tan ve tictoc tan mesajlaşıyorum surekli şarj 6 saate falan bitiyor normalmi sizce??

normal, ben kullandım şarjlı kılıf gerek o telefona sabah 7 de şarjdan cıkarıyodum saat 3 e doğru şarj bitiyodu kullanmıyodum bide okadar fazla of bide mobil interneti açtığım zaman sular seller gibi azalıyodu şarj yüzdesi

• Beğen

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Şarjlı kılıflar nasıl kullanılıyor hiç kullanmadım bide kaç saat ekler tahmini o kılıf

3onur5

3onur5

Üye
Şarjlı kılıflar nasıl kullanılıyor hiç kullanmadım bide kaç saat ekler tahmini o kılıf
ben çinden getirtmiştim 4200 mah %150 şarj dolduruyor 1 kere fulleyip 1 kerede yarıya kadar dolduruyor şarjlı kılıfın şarjı bitene kadar

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Tm şarjlı kılıf alırım o zmn :)

fk555897

fk555897

Üye
hocam bendede s4 var. buda ayni. ışık 0da guc tasarrufu acik elimden dusmuyor 6 7 saat gidiyor max. eskiden şarjı 1 hafta giden telefonlar vardi. simdi nerdeeeee :D
Benim S4 3G sürekli açıkken ara sıra Facebook'a giriyorum. 1 günü rahat çıkarıyor. Hatta şu an 1 günü geçti %30 şarjı duruyor. Önceden şarjı bu kadar iyi gitmiyordu. Battery Doctor'u yükledim ve telefonun Şarj bölümünde 3 adımlı şarj diye bir şey var. Onu her gün yapıyorum. Şarjı şu anda gayet iyi gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: alperen kutuk ve Murdoc Massaka

MaxipmaN

Üye
Benim S4 3G sürekli açıkken ara sıra Facebook'a giriyorum. 1 günü rahat çıkarıyor. Hatta şu an 1 günü geçti %30 şarjı duruyor. Önceden şarjı bu kadar iyi gitmiyordu. Battery Doctor'u yükledim ve telefonun Şarj bölümünde 3 adımlı şarj diye bir şey var. Onu her gün yapıyorum. Şarjı şu anda gayet iyi gidiyor.
3g iyi cekiyorsa otomatik mod iyidir cekmiyorsa 3gye alıp ihtiyac olmadıgında 2g daha iyi olur :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
denerim. Önerin için sağol

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Bnde indircem bu battery doktoru :d

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Ya battery doctor da bugün geç kalktığım için overcharge olmuş bi sorun olur mu?

yusuf1998x

Üye
bişe olmaz bu kadarda önemseme o programı :D

Moto_G

Üye
bişe olmaz bu kadarda önemseme o programı :D
Aynen o programları asla kullanmam yaptığı şey rami boşaltıyo,parlaklığgı azaltıyo bide güç tasarrufunu açıyor tmmdır zaten onuda sen yapıyorsun zaten :):)

yusuf1998x

Üye
arka plandaki uygulamarıda kapatıyo. bunu sende ayarlardan yapabilirsin :) battery doctorda şarjı emiyo ;)

• Beğen
Tepkiler: Moto_G

Üst Alt