galaxi s3 mini kore malı yardım ?

Sponsorlu Bağlantılar

qoksel123

Üye
    Konu Sahibi
galaxi s3 mini kore malı yardım ?
arkadaşlar kore malı s3 aldım telefon hafızası felan super ama tek sorunum menu geçişlerinde felan telefon kasıyor bunu cozebilecek bir custom rom onerirmisiniz ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
arkadaşlar kore malı s3 aldım telefon hafızası felan super ama tek sorunum menu geçişlerinde felan telefon kasıyor bunu cozebilecek bir custom rom onerirmisiniz ?
çakmaysa çok zor

qoksel123

Üye
    Konu Sahibi
çakmada hafızası iyi guzel ama geçişlerde kasmasa bide

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
kaç lira verdin

qoksel123

Üye
    Konu Sahibi
anlamadım ? s

qoksel123

Üye
    Konu Sahibi
100 tl verdım 1.sınıf replıka telefon cok iyide işte tek sıkıntı geçişlerde az bşy kasıyor.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Moto_G

Moto_G

Üye
Колко килограма
Wie viele Pfunde
Сколько фунтов
Quantos quilos
diyor arkadaş :)

Moto_G

Üye
Bencede satabilirsen hemen sat yada dediğim gibi usb bellek gibi kullan :)

Emip

Emip

Üye
Az kasıyorsa idare et yok idare edemem dersen arkadaşların çözüm iyiymiş :D flash bellek yerine kullan ama onu aldıysan durumun iyi değil herhalde idare etmeye çalış kardeşim

qoksel123

Üye
    Konu Sahibi
yokya usb bellek gibi kullancak seyım ok cunku telefon cok guzel sadece menulerde arada kasma yapıyor diye satamam hepten iyi paraya aldık :)

Emip

Emip

Üye
yokya usb bellek gibi kullancak seyım ok cunku telefon cok guzel sadece menulerde arada kasma yapıyor diye satamam hepten iyi paraya aldık :)
o zaman kardeşim idare et hayırlı olsun diyelim :) güle güle kullan

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
çakma modeller oldukça fazla o yüzden uyumlu sürüm bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bişey s3 olsa daha çok konu var

Moto_G

Üye
  • Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
byAndroid

byAndroid

Üye
Kardesim 1. Kalite telefon 100 lira olur mu yavv. O android deil java dir . kasmasi da normal :D cakma aliyorsunuz bari kalitelisini alin