Karşılaştırma şarj sürem nasil

Sponsorlu Bağlantılar

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
şarj sürem nasil
Sabah 11 de cektim fisten.gün boyu internet acikti.disarda 3g evde wifi full acik.oyun oynadim yarm saat angry birds.ve 20 saniye basi whatsapp ve ortalama dkda 1 normal mesaj.nasil sizce suresi.ayriyeten 1 saate yakin muzik [/URL]

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Sabah 11 de cektim fisten.gün boyu internet acikti.disarda 3g evde wifi fu ll acik.oyun oynadim yarm saat angry birds.ve 20 saniye basi whatsapp ve ortalama dkda 1 normal mesaj.nasil sizce suresi.ayriyeten 1 saate yakin muzik
fena degil telinin markası ne kardesim

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
14 saat ve daha fazla

MaxipmaN

Üye
14 saat ekran süresiymıs :ehe:ehe:ehe 5 saat anca görürsun

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, UpOneTR ve bydeathhhone
muratvemine

muratvemine

Üye
14 saat mi? :) yanlışlık olmasın o ne öyle ya batarya kılıf olsa 24 saat takılcan demek sen :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
bence telefonun %100den 10a 8 e falan inmesine kadar geçen süredir :D
kardesim benim nokia e72 telefonum vardı 10 saat abartısız guc tasarrufu modunda edgeden baglanıyodum smbyian sonucta ama bu android abi 3 saat ekran alsan opte basına koy telefonum s3 bu arada

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

MaxipmaN

Üye
kardesim benim nokia e72 telefonum vardı 10 saat abartısız guc tasarrufu modunda edgeden baglanıyodum smbyian sonucta ama bu android abi 3 saat ekran alsan opte basına koy telefonum s3 bu arada
note2de 7saat 19dakika gördüm daha iyisi zor e72de 1500mah civarı batarya vardı tek çekirdek 600mhz işlemci ekran küçük kalitesi düşük bağlanır ama tabiki çok iyi 10 saat

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
note2de 7saat 19dakika gördüm daha iyisi zor e72de 1500mah civarı batarya vardı tek çekirdek 600mhz işlemci ekran küçük kalitesi düşük bağlanır ama tabiki çok iyi 10 saat
note 2 ise ınanırım .d

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
note 2 ise ınanırım .d
7saat 10dakikaymış ssyi almışım link kopyalanmıyor bir türlü onu araştırcam bir süredir varproblem chromeda namussuz

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
haci 7
7saat 10dakikaymış ssyi almışım link kopyalanmıyor bir türlü onu araştırcam bir süredir varproblem chromeda namussuz
haci 7 saat 10 dk mukemmel otesi ben s3 le 3 saat ekran ustelik edgede alıyım sukur ediyorum :):)

MaxipmaN

Üye
haci 7
haci 7 saat 10 dk mukemmel otesi ben s3 le 3 saat ekran ustelik edgede alıyım sukur ediyorum :):)
bazen şarj 30a düşünce bitireyim diye güç tasarrufundan çıkartıyorum bunda naptım hatırlamıyorum ama güç tasarrufundaymış gibi kabul edelim parlaklık -2de hep görüntüyü alalı 1ay falan olmuştur 6saatin altına pek düşmem :)

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Moto G de 7 saat ekran süresi gördüm 7 saatte telefon açıklığı tabi ekran hiç kapanmadı :D
Wifi ile ile film izledim
E arka planda face whatsap twitter felan sürekli senkronize oluyodu tel 2 G çift simdeydi

• Beğen

MaxipmaN

Üye
Moto G de 7 saat ekran süresi gördüm 7 saatte telefon açıklığı tabi ekran hiç kapanmadı :D
Wifi ile ile film izledim
E arka planda face whatsap twitter felan sürekli senkronize oluyodu tel 2 G çift simdeydi
arkadaşım 2 aya telefon alacak ama kamerası yakın çekim yapmalı kağıt falan çekmek için yeterli mi?

• Beğen
lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Inanmayan olabilir dun gece game of thrones izledm 4 saat boyunca sarjim %83 oldu

esokmen

esokmen

Üye

Gerci uzun bir süre açık internete bağlı beklemisti

Üst Alt