S3 USB SORUNU ILLALLAH ETTIM!

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
S3 USB SORUNU ILLALLAH ETTIM!
Iyi sahurlar arkadaslar. Bu telefonun usbsi beni cildirtacak artik. Telefonu pc'ye bagladigim zaman telefon sadece sarj oluyor pc telefonu gormuyor. Odinden rom atamiyorum ya da root yapamiyorum. Sizce sorun usb soketinden mi kaynaklaniyor ? Degistirsem duzelir mi ? Garantiye vermek istemiyorum cunku 1 ayda anca geliyor.Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok mu ? :(

Benim hatırladığıma göre sorun şöyle oluştu, ben telefonda root olduğu için eskiden orjinal rom yüklemiştim S3 Türkiye Romu yazıyordu işte ondan sonra usb çalışmamaya başladı heralde, telefonunda şuan CSC'si AFR gözüküyor. Nerenin CSC'si anlamadım 4.3 hala gelmedi 4.1.2 kullanıyorum. Bıktım bu Samsungtan bıktım ağlıcam artık ! :agla2:

Son düzenleme:

Sixee1905

Sixee1905

Üye
Ayni problemi 1 senedir bende cekiyorum bilen varsa iyi olur :)

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ayni problemi 1 senedir bende cekiyorum bilen varsa iyi olur :)
Kardeşim bende 1 senedir çekiyorum neredeyse, usbden mi yoksa başka bir yerden mi kaynaklanıyor ? Usb'den olduğuna emin olsam soketi değiştiricem

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Bende Galaxy W var. Aynı sorun bende de vardı. Bilgisayara SAMSUNG USB Driver indirdin ondan sonra düzeldi. Deneyebilirsiniz

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
O zaman bilemeyeceğim

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Sorun nerede acaba kesin usb'de mi, yoksa anakartta filanda olabilir mi ?

oguzhangul32

Üye
başka bi kablo deneyin

yaren_70

Üye
Kardeş bendede bilgisayara taktığımda bir görüyor bir görmüyordu. Nokianın kısa bilgisayara bağlantı kablosu var onunla taktığımda sorunsuz bilgisayar görmeye başladı. İstersen bir dene.

Sixee1905

Sixee1905

Üye
Sanirim rootla ilgili ben telefonu formarladiktan sonra usb calisiyor pesinden rootlayinca usb gormemeye basliyor

yaren_70

Üye
Ha birde bigisayarında xp kuruluysa teli görmez

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bendede bilgisayara taktığımda bir görüyor bir görmüyordu. Nokianın kısa bilgisayara bağlantı kablosu var onunla taktığımda sorunsuz bilgisayar görmeye başladı. İstersen bir dene.
C6-01'den kalma usb kablosu vardı onunla denedim yinede olmuyor kardeşim, sağ ol
Sanirim rootla ilgili ben telefonu formarladiktan sonra usb calisiyor pesinden rootlayinca usb gormemeye basliyor
Telefon rootlu olsa umrumda olmaz custom rom yüklemek için pcnin telefonu görmesini istiyorum. S3'te framaroot filan çalışmıyor of off ! :'(
Ha birde bigisayarında xp kuruluysa teli görmez
PC Windows 8

yaren_70

Üye
Rica edwrim umarım en kısa zamanda çözersin

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Rica edwrim umarım en kısa zamanda çözersin
İnşallah. Ya garantiye veremiyorum 17 kez rom yüklediydim. Orada gözüküyor anlarlarsa garanti dışı çıkacak. Telefoncuya versem usb soketinde mi arıza tam bilmiyorum ki :(

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Cihazinin usb driverini pc.ye kur hallolur bnce ben hep ole yapardim

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Allah Allah peki.baska kablo demedinmi veya telefnunda usb baglantisi modu varmi

MaxipmaN

Üye
başka bilgisayarda denedin mi pcnin usbsinde yazılımsal bir problem mi var acaba