Uygulama Android 4.4.2 supersu durduruldu root KNOX hata çözümü!!!

Sponsorlu Bağlantılar

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.4.2 supersu durduruldu root KNOX hata çözümü!!!
Arkadaslar 4.4.2 galaxy cihazlarda yaşanan supersu durduruldu hatasını çözümünü buldum.

Galaxy Note 2 cihazimda android 4.4.2 surumunde baya bi sorun yaşadim root atmaya calisirken. Kalici bi çözümü yok ama en azindan her baslatmadan sonra yapilacak bi islem sorunu hallediyor.

Once normal Odin son surum uzerinden root dosyasini kullanarak rootlayin. Telefon acilinca "supersu durduruldu" hatasi alacaksiniz. ES explorer indirip ayarlar kismindan root yetkilerine izin ver deyin. Sonra yukarda arama butonu uzerindeki sekmeye tiklayip "cihaz" secenegini secin ve arama butonundan "super" diye aratin. Aramada cikan "supersu.apk" kurulumunu tekrar yapin. Sizden bilinmeyen kaynaklara izin ver isteyecek yapin. Tekrar sayfaya donup aratip kurun. Cihaziniz supersu yetkilerine sahip olacak. Sonrasinda root islemlerinizi yapin. Ancak problem su ki her yeniden baslatmada islemi tekrarlamak gerekiyor. CMW flaslamayi hemen akabinde yaparsaniz flaslama yapabilirsiniz.

Insallah faydam dokunmustur. Kesin cozumu olan varsa lutfen yazsin. Bu bile derdime deva oldu ama her yeniden baslatmada yapmak gerekiyor. Selametle.

Son düzenleme:

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Başlıkta 4.4.2 Yazıyor Mesajda 4.2.2???

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Pardon duzeltiim

leonidas42

leonidas42

Üye
Teşekkürler...

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
4.4.2 surumu icin ...

iletif

iletif

Üye
bişi sorcam her yazılım her androide olmuyormu.mesela bende casper via 14a 7 inç tablet var.buna samsung galaxy tab 3 yazlımı atamammı?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan tamam da . Odin ile CF root yüklü ama es root izni vermiyor açılmıyor . Eksiklik Nerede

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Her yazilim her androide derken zaten android isletim sistemi yazilimdir. Kullandigin cihaz da donanimdir.

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Chita_man download modda custom yaziyorsa root hakkina sahipsin ama superuser knox tarafindan engelleniyor demektir iste bu durumda es root izni ilk acilista alir

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yok rom stok 4.3 bir ara aynı rom ile üstüne aynı CF Rot attım süpersu knoxu devre dışı kalsın mi dedi evet dedim knox öldü. Ama yine aynı rom yükledim olmadı şimdi root dosyası var ama süper su hatası yüzünden olmuyor

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
4.3 de ben de bi sorun yasamamistim ama 4.4.2 de bi turlu olduramadim belki surumdendir veya CF root dosyamdan kesin cozumu olan varsa da paylasir insallah baya arastirdim en sonunda yabanci bi siteden bunu buldum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Valla biktirdi beni .

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Sen dedigim adimlari tek tek yap hicbi sorun cikmaz odin surumunu son surum yap root yetkisi alamiyorsan bi de cf root dosyani baska indir. Saglam bi cozum bulirsam yazarim buraya

Superfan

Superfan

Üye
bişi sorcam her yazılım her androide olmuyormu.mesela bende casper via 14a 7 inç tablet var.buna samsung galaxy tab 3 yazlımı atamammı?

Bak sana şöyle açıklıyayım.

Tabletinde 4.4.2 kullanmak istiyorsan, sana tabletinin özelliklerine uygun (işlemcisine, kamerasına, ses sistemine, ekranına, wifi ve bluetoothuna...) bir ROM ve kernel lazım. ROM belki portlanabilir. Özellikleri yakınsa..ki casper'ın tableti çinli tabletler felan işlemcileri ram felan aynı..belki portlanır ama kernel olayı tutmaz bu seferde.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sen dedigim adimlari tek tek yap hicbi sorun cikmaz odin surumunu son surum yap root yetkisi alamiyorsan bi de cf root dosyani baska indir. Saglam bi cozum bulirsam yazarim buraya
teşekkür ederim yüklü CF olmaz ise android L çıkana kadar uğraşmam rom ile

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Değerli insan tamam da . Odin ile CF root yüklü ama es root izni vermiyor açılmıyor . Eksiklik Nerede
cf auto root 4.4.2 de kesin root yapamıyor ilk açıldığında size normal recovery mi yoksa custom recovery soruyor eğer yanlış cevap verirseniz yi aynı sorunlar başlı çözümü kendi cihazınız ile uyumlu supersuupdate.zip i bulu recoveryden flashlayın Note 2 için baya aradım buldum işe yarıyor isteyenler için özelden link verebilirim

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Linki burdan paylasirsaniz sevinirim isey yariyorsa super olur

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
cf auto root 4.4.2 de kesin root yapamıyor ilk açıldığında size normal recovery mi yoksa custom recovery soruyor eğer yanlış cevap verirseniz yi aynı sorunlar başlı çözümü kendi cihazınız ile uyumlu supersuupdate.zip i bulu recoveryden flashlayın Note 2 için baya aradım buldum işe yarıyor isteyenler için özelden link verebilirim
Link bekliyoruz değerli insan bence de sadece süper su farklı bir sürüm işe yarıyor diğerleri olmuyor .

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Dikkat bu dosya tarafımca Note 2(n7100 16 gb) de denenmiştir diğer cihazların durumu tam olarak bilmiyorum denemeyiniz.
İndirmek için:

bu dosyayı yükleyecek arkadaşlar unutmayalımki bu dosya custom recovery gerektiriyor ve recoveryniz eğer CWM ise v6.0.4.3 ve üzeri TWPR ise v2.6.3.1 ve üzri olması tavsiye edilir

Üst Alt