Gelistirici ayarları Nerede

Sponsorlu Bağlantılar

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Gelistirici ayarları Nerede
Arkadaslar samsung galaksi gran 2 de ekran açılış ve kapanış animasyonları beni çileden çıkardı bunları nasıl kapatabilirim ayarlar kısmında bununla ilgili bi pencere yok lütfen yardım eder misiniz . Sırf bu sebeple telefonu değiştirebilirim

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Açılış animasyonunu değiştirebilmen için telefonu rootlaman lazın buda garanti dışı bırakır cihazı

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
O zaman söyle diyeyim telefon root luydu zaten sırf açılış animasyonu yüzünden unroot yaptım ama olmadı var mı başka çözüm yolu

ismailozcn

ismailozcn

Üye
rootsuz olmaz
root/system/media buraya gir bu adresten burdan .zip istediğini indir buraya at klasörler değiştirilsin mi diye sorar eve de yeniden başlat telefonu
yada
bunu kullanmadım play storeden buldum

MaxipmaN

Üye
ne rootu ya note2de rootsuz oluyo yaz googleye çıkar bulurum hatta beklecihaz hakkındaya gir yapım numarasına 7kez bas

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Maxipan adamsın sen çok teşekkür ettim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Aynen cihazı yeni aldım henüz bi problem yok bi S4 gibi görüyorum suan kullanımda bence ekonomik ve güzel bi cihaz tekrar teşekkür ettim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Aynen cihazı yeni aldım henüz bi problem yok bi S4 gibi görüyorum suan kullanımda bence ekonomik ve güzel bi cihaz tekrar teşekkür ettim
s4 mini alacaklarına 50koyup bunu alsınlar daha iyi, harcanıyor biraz bu telefon iyi günlerde kullan

• Beğen
Tepkiler: mzksrc91

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlamadım şimdi grand 2 iyi övüyor muyuz :)

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Bende satıp note 2 almayi düşünüyordum

mzksrc91

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır saygilar

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ben geliştirici ayarlarını açtım ama tekrar kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?
ne rootu ya note2de rootsuz oluyo yaz googleye çıkar bulurum hatta beklecihaz hakkındaya gir yapım numarasına 7kez bas

Superfan

Superfan

Üye
rootsuz olmaz
root/system/media buraya gir bu adresten burdan .zip istediğini indir buraya at klasörler değiştirilsin mi diye sorar eve de yeniden başlat telefonu
yada
bunu kullanmadım play storeden buldum

Sen telefon açılış animasyonu(boot animation) ı söyledin..Arkadaş telefon ekranın açılış animasyonlarını diyor..crt felan
Ben geliştirici ayarlarını açtım ama tekrar kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Onun kapanması için fabrika ayarlına döndürmen lazım (/data silinmesi lazım). Da bir şey olmaz yani..dursun ne olacak ki.

Üst Alt