lg g2 performans sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 performans sorunu ?
cumleten hayirli ramazanlar 2 hafta once s4 umu geri iade ederek g2 aldm memnunum ama sole bi sikintim var cpu prime da 4500 felan alio yani s4 den kotu antutuda da 25000 falan normal g2 32000 gosterio sizce neden

avast

avast

Üye
Pek de etkisi olmayan seyler ama telefonu sifirla duzelir

• Beğen
Tepkiler: burakor7
burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
tam iki kere formatladm

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
simdi tekrar cpu prime testi yaptim 2456 cikti nexus 4 bile gecti beni

avast

avast

Üye
Format atip ne yukluyosun arka planda ccalistirma biseyi telefonu beklet bi sogusun dolaba koy oyle yap

FK5896

FK5896

Üye
Rami bosaltip oyle deneyin. Birde 4.4.2 ile performas dususu olmus olabilir. Bazi arkadaslarim 4.2.2 nin daha performansli oldugunu soylemisti. Arastirmanizi oneririm..

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
avast buzdolabina mi koycam dolap derken

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
peki 4.2.2 ye nasil donerim aldigimda 4.4.2 yuklu geldi

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
arka planda calisan sadce tapatalk var baska da yok hani sikintili bi cihazssa 30 gun olmadan geri iade edeeyim

FK5896

FK5896

Üye
İnternette konulari mevcut. Bakabilirsiniz. Roota gerek yok..

FK5896

FK5896

Üye
G3 32GB alsaydin keske. G2 de suan donma kasma yoksa dert etme derim

avast

avast

Üye
nesux 5 var galiba keske alaydm ya [emoji35]
eger g3 alacaksan idae et ama yok diyosan dursun kullan guzel cihaz yada gotur bozuk benimki de degistir icine sindin ama normal yani nexusla ben 4.4.4 de 27k antutu falan alıyorum daha bi defa takılmadı

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
eger g3 alacaksan idae et ama yok diyosan dursun kullan guzel cihaz yada gotur bozuk benimki de degistir icine sindin ama normal yani nexusla ben 4.4.4 de 27k antutu falan alıyorum daha bi defa takılmadı
alirlarmiki acaba s4 u iade ederken samsungun saticisiyla kavga ettim adam 8 cekirdekte ayni anda calisio die kandirdi bide satarken

FK5896

FK5896

Üye
32 GB olani 2000-2200 du sanirim