Haber Lumia 1020'nin Saltanatı 14 Eylülde Bitebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020'nin Saltanatı 14 Eylülde Bitebilir
Evan Blass namı diğer "evleaks" tarafından Lumia 1020 için ürkütücü bir haber geldi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

14 Eylül tarihi ile birlikte Lumia 1020 nin "Ömrünü Tamamlayabileceği" belirtiliyor.

Yine evleaks tarafından daha önce sızdırılan ve bu yıl içerisinde piyasaya sunulması beklenen McLaren ve Tesla kod adlı cihazların geleceği biliniyor.

Bu cihazlardan Tesla modelinin orta segmentte boy göstermesi, McLaren kod adlı cihazın ise gelişmiş bir kamera ile gelebileceği uzun zamandır biliniyor.

Lumia 1020 nin hayatının sonlanmasının sebebi McLaren kod adlı cihazın gelişmiş bir kamera ile gelmesi olabilir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

PureFood

PureFood

Üye
Bu bilgi yazılım güncellemesi desteği olmayacağına göre, yeni teknolojiler ve yeni cihazlar kapıda demektir bana göre.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bu bilgi yazılım güncellemesi desteği olmayacağına göre, yeni teknolojiler ve yeni cihazlar kapıda demektir bana göre.
katılıyorum :tebessüm:

inşallah beklentiler dogrultusunda cihazlar gelir :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aynen katılıyorum, artık bir öncelik sunmaları şart. Örneğin ekrandan güneş enerjisi ile şarja desteğinin olması süper olurdu.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
fk555897

fk555897

Üye
Neden 1020? Lumia 925 falan varken.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
daha 1020 yi tam olarak kullanamadık ki neden ömrünü tamamlasın

MaxipmaN

Üye
920 925 820 720 620 biter o zaman destek falan? Bu adamlar sıyırmış ya mclaren ile kameranın bağlantısını anlamadım :ehe yok f1lerdeki v6 turbo falan deselermiş

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ömrünü doldura bilir yerine üremitimi durdurulabilir denilirse daha iyi olur gibi bazıları elimizde olan telefonlarında çalışmayacağını veya güncelleme gelmiyeceiğini falan sanabilir

___kaptan___

___kaptan___

Üye
yeni cihazın kamera teknolojisine vurgu yapmak içindir muhtemelen
samsung'un s5 için miydi ne s3'ten vazgeçirmeye çalıştığı gibi bi strateji yapıyorlar yani önceki amiral gemisine desteği kesip yeni cihaza odaklanıyorlar :)

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Neden 1020? Lumia 925 falan varken.
Neden 925? 920 falan varken... diye böyle gidecek olursak bütün cihazları sayarız.
Ama gerçekten niye 925? 925'i söylemenin geçerli bi sebebi olmalı

beats

beats

Üye
Telefonun duyurusu yapılalı 11 ay satışa çıkalı 8-11 arası ay olmuş ülke ve bölgeye göre, belirtilen tarihte de senesi doluyor. Uzatılmış yazılım desteği nerede o zaman ? Bana çok saçma geldi inandırıcı değil, şu aralar da tükürdüğünü yalıyor Evleaks.

Emre

Üye
o tarihten sonra ne olacak güncelleme gelmiyecekmi para çöpe gitti bak

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bence yorum hatası var. Gerçi Evan'ın da yapmak istediği tam olarak bu. Aslında şöyle diyebilirdi;
"14 Eylül'de Lumia 1020'nin pabucu dama atılıyor"

Yani kamerasıyla meşhur olan Lumia 1020'den, kamera olarak daha iyi bir cihaz tanıtılacak. O da şüphesiz McLaren kod adlı yeni Lumia olacak. Sonuç olarak belirtilen olay Lumia 1020'ye yazılım desteğinin kesileceğini değil firmanın kamera özelliğiyle vitrin cihazı olacak cihazının değişeceğini işaret ediyor.

Eylül ayında Las Vegas'ta bir etkinlik olacağını biliyoruz zaten. Fakat bu etkinlikte yeni cihaz tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz belli değil. Zira o etkinlik geniş katılımlı bir konferans olarak hazırlanıyor.

• Beğen
Tepkiler: _JacKoLovsKi_, Murat Alper, Esendağlı ve 3 diğerleri
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Daha düşük modeller varken neden 1020 ilginç geldi bana

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
@Mr.H kardeşimin anlayışına sığınarak başlığı "yanlış anlamalara mahal vermeyecek şekilde" düzenledim.
Lumia 1020'ye desteğin bitmesi ya da vadesinin dolması gibi bir durum söz konusu değil.
Ali Kemal'in de belirttiği gibi sadece Eylül'de onu gölgede bırakabilecek bir cihaz geliyor.
İşlemci vb yönlerden Lumia 1520 ve Lumia 930 gibi zaten daha yüksek cihazlar mevcut olduğuna göre; muhtemelen kamera olarak Lumia 1020'den daha üstün bir cihaz gelecek.

• Beğen
Tepkiler: Bay H, Esendağlı, beats ve 1 kişi daha
papakudioflu

papakudioflu

Admin
@Mr.H kardeşimin anlayışına sığınarak başlığı "yanlış anlamalara mahal vermeyecek şekilde" düzenledim.
Lumia 1020'ye desteğin bitmesi ya da vadesinin dolması gibi bir durum söz konusu değil.
Ali Kemal'in de belirttiği gibi sadece Eylül'de onu gölgede bırakabilecek bir cihaz geliyor.
İşlemci vb yönlerden Lumia 1520 ve Lumia 930 gibi zaten daha yüksek cihazlar mevcut olduğuna göre; muhtemelen kamera olarak Lumia 1020'den daha üstün bir cihaz gelecek.
Senin de merakın biraz daha giderilmiş oldu. Artık bir tarih var elinde. Eylülde tanıtılırsa yıl sonundan önce bize de gelir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve bulutsuzgece
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu yeni cihazın kamera özellikleri nedir 41 değil herhalde ne gibi 1020 den üstün bir karşılaştırma bilen arkadaşlar

Üst Alt