Toshiba Mute tuşu sorunu win8.1

Sponsorlu Bağlantılar

zkr

zkr

Üye
    Konu Sahibi
Toshiba Mute tuşu sorunu win8.1
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce toshiba laptopumu 8.1 64 bite yükselttim. Fakat yükselttikten sonra mute ve wireless tuşu çalışmamaya başladı... İlginç olan sadece bu ikisinin çalışmaması.Diğer bütün hotkeylerin(ses arttırma-azaltma, play/stop) hepsi çalışıyor.2 gündür kullanamıyorum.Lütfen yardım edin!!!

MODEL:TOSHIBA SATELLITE S50T-A-10W WINDOWS 8.1 64BIT

maynipoh

maynipoh

Üye
geri sürüm düşür internette bulabilirsin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
onun bir driveri vardır. Mesela ben msi kullanıyorum. Scm diye uygulaması var (system control manager). Ses açma ve kısma bu driveri yüklemeyince çalışıyor ekran ışığı da dahil. Ancak wifi, uyku tuşu vs çalışmıyor. Toshibanında illa o şekilde bir driveri vardır onu kurman gerekir.

zkr

zkr

Üye
    Konu Sahibi
driverı inik ve kurulu zaten bu kadar basit bir şey olsa yazmazdım buraya ayrıca sürüm düşürmek istemiyorumcevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

MaxipmaN

Üye
8e uyan driver 8.1e de uyar büyük ihtimal ilginç

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
bende 8.1 64 bit kurduğumda bendede çalışmadı hatta hala çalışmıyor .Şimdi ise laptop çalışmıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
8e uyan driver 8.1e de uyar büyük ihtimal ilginç
Uymayabiliyor gerçekten arkadaşın orjinal 8'li casper'ına 8.1 kurdum baya da uğraştırdı mbr alanına virüs sokmuş nasıl becermişse makineyi hayata döndürmek 6 saat sürdü. O kadar uğraştan sonra 8.1 kurdum ve ağ kartını tanımadı 8.1'den bahsediyoruz. 8 driverini sitesinden kurdum çalışmadı yine. Tuttum 8 attım çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
zkr

zkr

Üye
    Konu Sahibi
yok mu bir yol gösterecekupp

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Sürüm düşürmekten başka çaren yok :bilmm

ismail

ismail

Üye
bendede çalışmıyo satellite c855-155ama bende bi wireless çalışmıyopardon çalışıyomuşönceden çalışmıyo diye hatırlıyodum burdan driverleri indir

kinger1905

kinger1905

Üye
Windows 8.1 e uyumlu driverları ya yoktur ya da bulup yüklemen gerekir eger bulmakta sorun yaşuyorsan driver scan programları var onları deneyebilirsin

Üst Alt