İstek Forum Üyelerinin Dikkatine!

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Forum Üyelerinin Dikkatine!
Sayın adminler, moderatörler ve değerli forum üyeleri arkadaşlar!

Son bir haftadır forumda bir çok sorun olduğunun farkındayız!

Kimi konuların onaya girmesini sorun görüyor kimi admin veya moderatörlerin görevini yapmadığını söylüyor!

Şöyle bir söz vardır kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma!

Forum yöneticilerinin görevlerinin ne derece zor ve sorumluluk gerektirdiğini düşünün bi!

Açılan her konuya girip kontrol etmeleri imkansız!

*Fake hesaplar!*
Adam hesabı yeni açmış ve en gereksiz yere en gereksiz konuyu açmış konudan hesabın fake olduğu ortada yorum yapmak yerine şikayet et butonunu kullanınız!

Ve biraz daha bilinçli hareket edelim arkadaşlar!

Konuların onaya sunulması sorun ise yönetim bununla ilgili çalışmayı yapacaklardır!

Açtığım bir konu onaya sunulabilir sorun değil ha şimdi ha 1 Saat sonra konu mutlaka aktif olacaktır bunda o derece abartılacak bir sorun yok bence!

Ve unutmayınız ki yönetimde olanlar ve moderatörler işsiz güçsüz pc başında oturup öyle forumu takip etmekle yükümlü değiller herkesin şahsi bir hayatı var nasıl ki Siz gün içinde okuyup çalışıyorsanız onlar da çalışıyorlar kendilerine zaman ayırıyorlar ve vakti olunca foruma dönüp görevlerini yerine getiriyorlar!

Bende isterim yönetime dahil olup 7x24 konularla ilgilenmek peki o zaman Kpss sınavıma sizler girin olur mu olmaz o yüzden daha dikkatli ve sabırlı olmanızı Rica ediyorum arkadaşlar :tebessüm:

Konumun adminlerce değerlendirilip ilgili bölüme taşınmasını talep ediyorum :tebessüm:

Herkese iyi forumlar :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, .NeXuS., Bahadir_fb ve 2 diğerleri

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Forumda konuların onaya düşmesi her zaman sorun olarak görülmüştür üyeler tarafından, herkes actigi konunun hemen gorunmesini ister yani burada konu açarak üyelerin sabirsiz davranmasini engelleyemezsiniz ;)

Cunku müşteri her zaman haklıdır :D

Bu arada konular onaya girmezse sitede düzen saglanamaz o yuzden konu onayı forumun olmazsa olmazları arasındadır.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, .NeXuS., UpOneTR ve 3 diğerleri
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İkiniz de çok güzel noktalara değinmişsiniz. :alkis:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Bahadir_fb
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Forumda konuların onaya düşmesi her zaman sorun olarak görülmüştür üyeler tarafından, herkes actigi konunun hemen gorunmesini ister yani burada konu açarak üyelerin sabirsiz davranmasini engelleyemezsiniz ;)

Cunku müşteri her zaman haklıdır :D

Bu arada konular onaya girmezse sitede düzen saglanamaz o yuzden konu onayı forumun olmazsa olmazları arasındadır.
benim de sarfetmek istediğim odur işte!

Konularımızın hemen hemen hepsi onaya girmektedir o bakımdan üye arkadaşların bu konuyu göz önünde bulundurarak konu onayını fazla kafaya takmamalarıdır.

Sonuçta konu onayı konularının asla yayınlanmayacağı anlamına gelmiyor sonuçta o yüzden bu konu da daha bilinçli düşünüp ona göre şikayet sıkıntı vb konu açmaları yani :tebessüm:
İkiniz de çok güzel noktalara değinmişsiniz. :alkis:
kaç gündür bu konuyu açmak istiyordum ama fırsat olmadı en azından konuyu okuyup biraz daha bilinçli üyeler görürüz aramızda :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Bahadir_fb
mürteza16

mürteza16

Üye
Güzel konu @___kaptan___ :tebessüm:

Üst Alt