İstek şu tel çakmamı

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
şu tel çakmamı

sahibinden de bir ilan gördüm xiaomi redmi note sanırsam çakma sizde bir bakın çakmaysa almayacam değilse alacağım...

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
çakma

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
MTK işlemcili telefonlar çakma oluyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Mobildeyim kardesim mtk kac yaziyor. Her mtk cakma deil

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Mobildeyim kardesim mtk kac yaziyor. Her mtk cakma deil
11 ADET XIAOMI REDMI NOTE 1GB SIYAH/BEYAZ SATILIKTIR. 450 TL ADET FIYATIDIR. YANINDA 1 ADET EKRAN KORUYUCU VE KILIF HEDIYE VERILECEKTIR. EKRAN BOYUTU 5.5''.

CPU: MediaTek (MTK) MT6588 Quad-core 1.7GHz
RAM: 2GB
Storage: 1GB (Up to 32GB with MicroSD)
Display: 5.5" IPS @ 720 x 1280
Battery: 3,200 mAh
Camera: 8MP rear facing camera + 2MP front facing camera
Radio: SIM #1 = GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz + HSPA+ 850 / 2100MHz SIM #2 = GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
SIM 1 maximum internet speed = 21Mbps
GPU: Mali-450
Android: 4.2.2 with MIUI
şu şekilde ama normal özellikler daha iyi ön 5mp arka 13mp 8gb rom ya adam yanlış yazmış ya da çakma satıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Evet baktim netten farkli ozellikler yazmis orjinaline gore. Ya cakma telefon ya da baska bir modeli xiaomi nin

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Evet baktim netten farkli ozellikler yazmis orjinaline gore. Ya cakma telefon ya da baska bir modeli xiaomi nin
başka model değil sanırsam ben de anlamadım satıcıyla iletişime geçebilecek var mı aranızda

byAndroid

byAndroid

Üye
Soyle ne yaziyim birde ben denwyim bakiyim :D

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
ürün orjinal mi özellikler orjinaliyle uyuşmuyor, gibi bir şey yaz

-Emre

-Emre

Üye
orjinal olduğunu sanmam. miui bir cihaz Türkiyede bulmak zaten çok zor ve bu fiyata ise bence orjinal değildir.ayrıca bu telefonda 1 gb bellek ve '32 mb' kart desteği olması imkansız

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
orjinal olduğunu sanmam. miui bir cihaz Türkiyede bulmak zaten çok zor ve bu fiyata ise bence orjinal değildir.
zaten yurt dışından getirip atıyorlar bu fiyat biraz ucuz normalde 100-200 daha fazla fiyat, fazla da pahalı değil
orjinal olduğunu sanmam. miui bir cihaz Türkiyede bulmak zaten çok zor ve bu fiyata ise bence orjinal değildir.ayrıca bu telefonda 1 gb bellek ve '32 mb' kart desteği olması imkansız
bende anlamadım adam acemi midir nedir

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
iyi de yurt dışından nasıl getiriyorlar ? bi de bunu sorgulamak lazım :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Gonderdim mesaji :D

Üst Alt