Öneri LG G2 Fazla Isınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 Fazla Isınıyor
Arkadaşlar LG G2 telefonum var android 4.4 kitkat güncellemesini yükleyince telefon daha çok ısınmaya başladı. Telefonla uğraştığım zaman 20 dk oyun oynadığım zaman hemen aşırı ısınıyo.Kamera bölgesi ısınıyo. Bunun bir çözümü varmı yoksa normalmi her cihazda aynısı mı oluyo.

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Telefonlarda oyun oynarken ısınma normal. Aşırı olmadıktan sonra fazla kafaya takma. Eğer elini yakacak kadar fazla ısınırsa servise göndermeni öneririm. Aşırı ısınma sorun çıkabilir.

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
En fazla kac derece olmali sicakligi
Telefonlarda oyun oynarken ısınma normal. Aşırı olmadıktan sonra fazla kafaya takma. Eğer elini yakacak kadar fazla ısınırsa servise göndermeni öneririm. Aşırı ısınma sorun çıkabilir.
Arkadasim tek oyunda deilki wifi fln acikken de isiniyo. Oyun oynayinca daha cok. Kac derece olmali en fazla sicaklik

yancieszafer

Üye
Peki kitkat oncesi 4.2.2 surumunde isinma nasildi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Fazla ısıtma ekran sararabilir. Çok fazlaysa servise ver

fk555897

fk555897

Üye
En fazla kac derece olmali sicakligi
Arkadasim tek oyunda deilki wifi fln acikken de isiniyo. Oyun oynayinca daha cok. Kac derece olmali en fazla sicaklik
O zaman servise ver onlar test falan yaparlar en azından kafan rahat eder.

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaslar cok cok asiri derece deil yani ekran sarartacak fkn kadar deilde yinede isiniyo indan sordumKonuda bi resim paylasmistim onu uygulasam duzelirmi acaba?Telefon normalde kullanmadan sicakligine baktim 28.5 derece
Peki kitkat oncesi 4.2.2 surumunde isinma nasildi
Onu bilmiyom walla ben telefonu alir almaz guncelledim kitkata forumlarda okudugumda kitkata guncelleyince isinma oluyomus ondan dedim

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Oyunlarda ısınması normal ama normal kullanimdada isiniyorsa yukseltme hatalarini gider yap ve ustune hard reset yap

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlarda ısınması normal ama normal kullanimdada isiniyorsa yukseltme hatalarini gider yap ve ustune hard reset yap
Yukseltme hatalarını gider nasil yapiliyo kardesim. Simdi asphalt 8 oynadim 36.5 derece oldu. Bu normal ama arada cok isiniyo oyun oynamasam bile

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Yukseltme hatalarını gider nasil yapiliyo kardesim. Simdi asphalt 8 oynadim 36.5 derece oldu. Bu normal ama arada cok isiniyo oyun oynamasam bile
Lg mobile support tool indir sonra programi ac bu arada virus programin kapali olsun programi acinca sol tarafta lg driverlerini kur yaziyor ona basarak driverleri kur sonra programin ust kisminda ek ozellikler diye bir bolum var oraya bas ve yuksletme hatalarini gider yap

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Lg mobile support tool indir sonra programi ac bu arada virus programin kapali olsun programi acinca sol tarafta lg driverlerini kur yaziyor ona basarak driverleri kur sonra programin ust kisminda ek ozellikler diye bir bolum var oraya bas ve yuksletme hatalarini gider yap
Yapmicam heralde ya normal hersey 36 dereceye cikiyo bilemedin 38 en en fazla çok fazla oyun oynarsam 40 normal ısınması heralde

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Yapmicam heralde ya normal hersey 36 dereceye cikiyo bilemedin 38 en en fazla çok fazla oyun oynarsam 40 normal ısınması heralde
Isınması bu sekildeyse gayet normal bende de bu civar isinma oluyor

MaxipmaN

Üye
38den sonra telefon bayağı bayağı yanıyo note2, 4.4.2nin ısınma sorunu getirdiği garanti bunun için 4.4.3 faalan vermeseler bile bi paket yollarmaları gerek

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sarj süresi filan da kısalıyor mu ısındığı zamanlarda

Invoke

Invoke

Üye
40 derece çok normal.

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
wifi acık gps açık internette dolaşcam 15 dk parlaklık yuzde 100 olcak ne akdar ısınıyo bakalım
beklemedeyken de ısınıyo mu ara sıra her zaman olmayabilir
yok beklemede ısınmıyo gayet normal 28.5 beklemede sıcaklık

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
wifi acık gps açık internette dolaşcam 15 dk parlaklık yuzde 100 olcak ne akdar ısınıyo bakalım
yok beklemede ısınmıyo gayet normal 28.5 beklemede sıcaklık
o zaman sorun yoktur telefonun normal ısısı öyledir ztn herkeste öyle demiş