okuyun beee

Sponsorlu Bağlantılar

olcay tuğrul

Üye
    Konu Sahibi
okuyun beee
  1. ben melissa 19 yaşındayım ben bir güney koreli bir genç kızım ben tosya denilen bir ilçede iki kere kriz yaşadım ve iki kere çıldırdım yani bir gün tosya'da annemnayoungheeablamaileeaabimjungbyungheeveiremus taileveerenustailedebelginustailede bir yere gittik ve abimjungbyungheebiryeregitmiştibirşeyebakmakiçin ve ben bir anda parladım bir anda çıldırdım bir anda kriz geçirdim bir yanımda ablamaileevardı diğer yanımda belginusta vardı bir anda kendimi yola atmaya başladım ve çığlıklar atıyordum ve çığlık çığlığa kaldım ve kafama dirseklerimle ellerimle vuruyordum saçlarımı çekiyordum bütün gücümle enseme doğru olan yerdeki saçımı da çok güçlü çok sert ve çok çekmişim saçım çok acıdı o anda ben ondan da ağladım o anda canım çok yandı ben saçlarımı çekerken belginusta sakin ol melissa dedi bana ben kendimi kendimi döverken dirseklerimle ellerimle kafama vururken ve saçlarımı çekerken ablamailee ve belginusta beni o anlarda zor tutuyorlardı ama ben onları dinlemiyordum devam ettikçe devam ediyordum o anlarda önümde annemnayounghee duruyordu ve ben araba önüne atılmayım diye ve yola da atılmayım diye beni oda tutmaya çalışıyordu önümde duruyordu ben hayla çığlıklar atıyordum kriz anım 5 dakika sürdü ve ertesi günü belginustanınevindeannemnayoungheebabamjungbosukab imjungbyungheeablamaileevemuhittinustairemustaeren ustabelginusta uyurlarken ben sessizce kapıdan dışarı çıktım ve aşağıya indim ve yolun ortasına geçtim yolun ortasındayken ben arabaların karşıdan geldiklerini görüyordum ve arabaların üstüne üstüne gidiyordum arabalar bana doğru yaklaşıyorlardı ve arabalar bana doğru yaklaşırlarken ve ben arabaların üstüne üstüne giderken arabalar beni ezsin beni çiğnesin bana çarpsın diye hareketler yapıyordum bir polis arabasının karşıdan geldiğini gördüm ben o sırada yine yolun ortasındaydım ama hareket yapmıyordum polis arabasını ilk gördüğüm andada ve polis arabası yanımdan geçerkende hareket yapmıyordum ama polis arabası biraz ilerledi ve ben o sırada bir anda çıldırmaya başladım bir anda çığlıklar atmaya başladım bir anda kendi kendime vurmaya başladım ve kafama yine ellerimle vuruyordum yolun ortasında ve polisin biri arabadan indi ve bana doğru koşmaya başladı ben o sırada durdum ve polis yanıma geldi ve kolumdan tuttu beni bir köşeye kadar yürüyerek götürdü o sırada belginustanıntanıdığıbirkadınbenigörmüş ve yolun ortasında çıldırdığımdada beni görmüş okadın camdan bana bağırıyordu ve daha sonra aşağıya indi okadın ve kolumdan tutan bir şeyler söylemeye başladı ve saniyeler geçti ben polisin elinden kurtulup koşmaya başladım ve hızlıca koşuyordum en önde ben koşuyordum arkamdan polis koşuyordu polisin arkasından da okadın koşuyordu polis ambulansı çağırdı ve ambulans geldi ve beni ambulansa bindirdiler ve ambulansla hastaneye götürüldüm ve ambulansla beni hastaneye soktular ve başka bir sedyeye yatırdılar beni tansiyonumu ölçtü bir doktor

zombaka

zombaka

Üye
bu ne şimdi

fk555897

fk555897

Üye
Ne olduğunu anlamadım ama gereksizlerde açtığına göre yararlı bir konu olmuş. Teşekkürler

UpOneTR

UpOneTR

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
007wolverine

007wolverine

Üye
?

0MG90

0MG90

Üye
Çok çıldırmışsınız sizi Bakırköy'e alalım efendim

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Okuyan olursa içinde küfür varmı baksın

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, Ottoman Slap, -Emre ve 5 diğerleri

MaxipmaN

Üye
+o(

EroL

EroL

Emekli Yönetici
annemnayoungheeablamaileeaabimjungbyungheeveiremus taileveerenustailedebelginustailede

ağabeymjungbyungheebiryeregitmiştibirşeyebakmakiçin

belginustanınevindeannemnayoungheebabamjungbosukab imjungbyungheeablamaileevemuhittinustairemustaeren

• Beğen
Tepkiler: -Emre, zombaka, ogzhnoTr ve 2 diğerleri
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
merhaba bende papua yeni gineli halis

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe

olcay tuğrul

Üye
    Konu Sahibi
okuyun lütfenokuyun lütfen