Telefon Tavsiyesi Moto G mi Turkcell T 50 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
Moto G mi Turkcell T 50 mi?
İki telefon arasında kararsız kaldım sizce hangisini tavsiye edersiniz t50 mi yoksa moto g mi?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
moto g

Peocawe

Peocawe

Üye
turkcell'in cihazlarına bulaşma. Aşırı kısıtlıyorlar artık. Rom bile atamıyorsun, kitliyorlar cihazı.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
Aynen cihazi rahat kullanamiyosun moto g iyidir [emoji41]

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Moto g de kitli bit cihaz. Kilidi açnca garanti disi kaliyo hence t50 al

Peocawe

Peocawe

Üye
Moto g de kitli bit cihaz. Kilidi açnca garanti disi kaliyo hence t50 al

kilitten kastım bootloader kilidi değil. benim maxipro cihazım bu şekilde çöp olmuştu. aynı model cihazın başka ülkede ki stock romunu bile kurdurtmuyorlar sana.

xda'de kimse çözüm bulamamıştı bile hatta. 3 ay araştırdım.
kilitliyorlar mı çözümü yok mu bunun

biz aylarca bi çözümünü bulamadık. belki t50 de öyle bi problem yoktur bilemiyorum.

Buğra

Buğra

Admin
Ekran daha büyük vs T50 Tercih edilebilir :oke:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Peocawe

Peocawe

Üye
Ekran daha büyük vs T50 Tercih edilebilir :oke:

aynen o konuda sıkıntı yok. rom işleriyle uğraşmam diyosan çok daha iyi bi cihaz. Zaten belki kilit olayı yoktur bu cihazda, diğerlerinde vardı ama.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
kilitten kastım bootloader kilidi değil. benim maxipro cihazım bu şekilde çöp olmuştu. aynı model cihazın başka ülkede ki stock romunu bile kurdurtmuyorlar sana.

xda'de kimse çözüm bulamamıştı bile hatta. 3 ay araştırdım.

biz aylarca bi çözümünü bulamadık. belki t50 de öyle bi problem yoktur bilemiyorum.
t 50 zte üretimi de tam modelini bulamadım telefonun belki ona göre rom vardır sorun olmaz diye düşünmüştüm.T 50 yeni çıktığı için bu sorun var mıdır bilemiyorum.

Peocawe

Peocawe

Üye
t 50 zte üretimi de tam modelini bulamadım telefonun belki ona göre rom vardır sorun olmaz diye düşünmüştüm.T 50 yeni çıktığı için bu sorun var mıdır bilemiyorum.

maxipro'ya da başka ülkenin romunu kuramıyordum ben. Sonra dan bi update vermişler o update ile kitlenmiş cihaz.

0MG90

0MG90

Üye
Daha iyi kamera falan istiyorsan T50 derim. Rootla Turkcell'in uygulamalarını falan silersin ya da ZTE'nin hangi modeliyse ona rom bulursun XDA'dan falan onu atarsın. Ama güncelleme alsın diyorsan Moto G.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Moto G[emoji41]

caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
Daha iyi kamera falan istiyorsan T50 derim. Rootla Turkcell'in uygulamalarını falan silersin ya da ZTE'nin hangi modeliyse ona rom bulursun XDA'dan falan onu atarsın. Ama güncelleme alsın diyorsan Moto G.
moto g kamerasınıda inceledim kamerayı biraz düzgün yapsalarmış on numara telefon olacaktı t50 nin modelini bulamadım zte star 1 e benziyor ama özellikleri farklı büyük ihtimalle star 1 romu t50 ye uymayacaktır zte nin turkcell e özel üretimi galiba

dayannight

dayannight

Üye
t 50 yi inceledim hafızasını beğenmedim kullanıcıya 8 GB nı bırakmış onuda bölümlendirmiş yani 3-4 gb kalıyor.Bu kullanırken sıkıntı olabilir.Birde turkcell mağazasında telefonun yanındaki kağıtta micro sd kart desteği olduğu yazıyordu.Görevliye sordum sd kart girişi nerde diye bulamadı :D kapağı açınca çıkar dedi bana kapağın açılmadığı belli çünkü sim kart çekmecesi var telefonun.Mağazadan çıkarken görevlilier hala sd kart girişini arıyorlardı:D

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7, nokia 603, Dede ve 2 diğerleri
0MG90

0MG90

Üye
moto g kamerasınıda inceledim kamerayı biraz düzgün yapsalarmış on numara telefon olacaktı t50 nin modelini bulamadım zte star 1 e benziyor ama özellikleri farklı büyük ihtimalle star 1 romu t50 ye uymayacaktır zte nin turkcell e özel üretimi galiba
Sanmam özel üreteceğini

dayannight

dayannight

Üye
t50 android güncellemesi almaz değil mi? zte telefonlara genelde güncelleme vermiyorda

Üst Alt