Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

akifd

akifd

Üye
evet ustam aktif ama daha iyi dosya yöneticisi varsa onu yükleyim

akifd

akifd

Üye
power pack yüklü iken degişmiyor ama joslog mod uygulayınca avkon2yi degiştiritom reset atıyom batarya rengi beyaz geliyor

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
dostum şimdi c için yapmak istersen önce xplore ile c sys bin içindeki aknlcon.dll dosyasının adını değiştir ve ekte ki zipten çıkan dosyayı c sys bin içine at sonra xplore ile z resource apps içindeki mifleri c resource apps içine at bu kadar

Ekli dosyalar

akifd

akifd

Üye
multi-mod power pack v1 varya onu yükleyince batarya rengim mavi oluyor açılış degişiyor yani herşeyi toplu yapıyor ama sonra avkon2yi degiştiremiyorsunc riskli sorun olursa 1 aylık çabam formata kurban gider :))e için olanı ekle acaba yanlışı denemiş olmayayım :))

asigsasi

asigsasi

Üye
multi-mod power pack v1 varya onu yükleyince batarya rengim mavi oluyor açılış degişiyor yani herşeyi toplu yapıyor ama sonra avkon2yi degiştiremiyorsunc riskli sorun olursa 1 aylık çabam formata kurban gider :))e için olanı ekle acaba yanlışı denemiş olmayayım :))
ben sürekli c hafızasını kullanıyorum ne gibi birşey olabilir ki sadece her bulduğun avkon2 yi kullanma maxicep hariç

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
o bahsettiğin sey joslogh mod ile cakisiyor buyuk ihtimal cunku jodlogh mod olmadan pil değişmez!
bu sebeple öncelikle o power pack dedigin modu kaldir

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
akifd

akifd

Üye
tamam oldu teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Bahadir_fb

necom61

Üye
slm oncelikle eline saglık yaptım ama olmadı menu deki sımgeler kayboldu dahada ugrasmadım

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Son düzenleme:

Crayzbleade

Üye
Nokıa 700 fp2 mod olmuyor

Crayzbleade

Üye
Mod hafıza kartına da e yede uyguladım sonra indirdiğim widgetleri modu nereye uyguladıysam resource/apps icine atıp restart yaptım olmadı sorun ne olabilir acaba herşey gerektiği şekilde yapıldı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Mod hafıza kartına da e yede uyguladım sonra indirdiğim widgetleri modu nereye uyguladıysam resource/apps icine atıp restart yaptım olmadı sorun ne olabilir acaba herşey gerektiği şekilde yapıldı

Widget derken mif dosyalarindan bahsediyorsun dimi

Üst Alt