İpucu Arjantinli Lumia Cyan'dan İlk İnceleme !

Sponsorlu Bağlantılar

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
Arjantinli Lumia Cyan'dan İlk İnceleme !
Evet arkadaşlar herkesin beklediği haftalardır gelemeyen Cyan güncelleştirmesiyle ilgili ilk kullanıcı incelemesi yayınlandı. Bildiğiniz üzere güncelleme pilot bölge olarak Finlandiya da sonra Arjantin ve Tayland'da kullanıma sunulmuştu. Arjantin'den bir kullanıcı Lumia 925'ine yüklemiş olduğu Cyan güncelleştirmesi ile ilgili bir inceleme yapmış. Dil ne kadar yabancı olsa da inceleme görüntülerinden bazı şeyler anlaşılabiliyor. Video da fazla özelliğe değinilmemiş sadece görünüm olarak özelliklerden bahsedilmiş. Ayrıca Developer da görmediğimiz ufak bir değişiklik, Wifi simgesinde giden ok eklenmiş. Android tarzı bi simge olmuş. Ve herkesin merakla beklediği kamera performansından bahsedeyim. Bende L925 kullanıcısı olduğum için Black güncellemesinden sonra en çok kamerada ki sarılık ve bulanıklık sıkıntı olmuştu. İncelemede adam kamera çekime hazır haldeyken ekran görüntüsü ve çektikten sonra ki görüntüyü kaydetmiş. Çekim yapmadan ki kamera gayet net güzel renkler verirken çekimden sonra yine sararma yine bulanıklaşma mevcut. Yani sonuç hüsran yine hüsran. Bölgeye göre değişiklik olmazsa ya da güncelleme de değişiklik olmazsa kamera performansımız da değişiklik olmayacak arkadaşlar. Sarılık konusunda şikayetçi olan arkadaşlarla paylaşmak istedim. Video linkini paylaşıyorum sizlerde inceleyin eğer aynı fikirdeysek Nokia'ya mail ile düzenleme isteyelim arkadaşlar çünkü gerçekten rahatsız edici bir durum. Herkese iyi forumlar...

Video Linki =
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

skynet

Üye
Belki n.camera güncellenirse düzelir eğer düzelmezse de diyecek bir şey bulamıyorum :/

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Herşey düzelse

versino2

versino2

Üye
5 ay oldu alalı 925 i videoda göründüğü gibi kamera yine düzelmezse satıcam artık.Bi telefonda olması gereken özellikleri bile hala veremediler sonra çıkıp android e geçin güncelleme bekleyin diyorlar :|

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Sonuç hüsran.

Devil May Cry hastası tarafından gönderildi.

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
Amber güncellemesinde bir şey yoktu ne olduysa Black güncellemesinden sonra oldu. Cyandan da umudum kalmadı. Kamerasıyla reklam yapan bir ürünün kamerası böyle olmamalı. Dediğin gibi video da ki kalite resimlerde yok sorun yazılımsal ama yazılıma da gereken özeni vermemişler.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Amber güncellemesinde bir şey yoktu ne olduysa Black güncellemesinden sonra oldu. Cyandan da umudum kalmadı. Kamerasıyla reklam yapan bir ürünün kamerası böyle olmamalı. Dediğin gibi video da ki kalite resimlerde yok sorun yazılımsal ama yazılıma da gereken özeni vermemişler.

Bence Nokia Camera'nın istediğiniz düzeye gelip gelmediğini bu video yerine 'dan takip etmek daha sağlıklı olur.
Ben kamerayı çok sık kullanmadığım için bilgi veremeyeceğim ama eminim arkadaşlarımız arasında kullanan vardır.

• Beğen
Tepkiler: braayn
versino2

versino2

Üye
Bu kadar sure beklettiler güncellemede kamera düzelmezse yazık Nokıa ya geleceğini de pek zannetmiyorum zaten güncellemenin

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
Bence Nokia Camera'nın istediğiniz düzeye gelip gelmediğini bu video yerine 'dan takip etmek daha sağlıklı olur.
Ben kamerayı çok sık kullanmadığım için bilgi veremeyeceğim ama eminim arkadaşlarımız arasında kullanan vardır.

Hocam aynı uygulamayı bende kullanıyorum ama pek bir fark göremiyorum açıkçası sisteme gömülü algoritma ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Zaten Pureview ekibi algoritmayı değiştiğini söylemişti kullanıcılara ama video da Bi fark göremedim. Umarım dediğiniz gibi olur Nokia Camera final surumu ve güncelleme ile her şey düzelir.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Extra ufak bir düzeltme ile bende hallolacağına inanıyorum

• Beğen
Tepkiler: MEnesCansiz
MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah.

Tacettinn

Tacettinn

Üye
5 ay oldu alalı 925 i videoda göründüğü gibi kamera yine düzelmezse satıcam artık.Bi telefonda olması gereken özellikleri bile hala veremediler sonra çıkıp android e geçin güncelleme bekleyin diyorlar :|
Bende satarım diyordum:)

ErenMSC

Üye
Haylen vermediyse bu güncellemeyi yuh. Ömrü hayatımda bu kadar geç update veren bir mobil platform görmedim :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar kamera uygulamasının bence cyan ile alakası yok neden derseniz bazı arkadaşlar belki benim gibi yüklenmişlerdir Nokia camera beta programını adamlar yeni bir kamera yapıyor ve tam sürüm gelince düzelir sadece 925 değil 920 de solgun

Üst Alt