Yardım NVDİA GT 740M Optimus İyimidir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
NVDİA GT 740M Optimus İyimidir ?
Beyler alacağım pc de Nvdia Gt 740 M Optimus ekran kartı var hm Ben şahsen severim ama korkuyorum eğer leptopu aldıktan sonra bir hata ile karşılaşırsam Mesela Ekran kartı ayar menüsünü açamasam veya Eror hata vb hatalar alırsam diye çok korkuyorum sizce böyle bir sorun ile karşılaşırmıyım Teknik bir hata ile ? Ben Pc yi alınca asla Overlock yapmam kendi haliyle çalışır ama Aarlarını Performansa ayarlarım Bunun dışında hata alırmıyım Teknık hata felan ? Güvenebilirmiyim

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
valla forum bugün kafayı sıyırmış onu anladım net

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım neden hata versin ki çalışır her türlü sen kafanı takma
+1
Zorlama Derken zatten Ekran kartının Performansını arttırma ayarını yapınca Ekran kartı motoru çok ısınmıyor çünkü Görüntü kalitesi Düştüğü için Kalite ayarı yaparsan ısınıyor Yani Performans yapmak daha mantıklı ve oyunlar kasmaz ve FPS artar :)

Yardımın için çok çok Teşekkürler Kardeşim Seni sevmeye başladım Thank you very much (teperim geri kaç asdfghjkl) ;) aklıma geldi :D teşekkür ettim abi

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Zorlama Derken zatten Ekran kartının Performansını arttırma ayarını yapınca Ekran kartı motoru çok ısınmıyor çünkü Görüntü kalitesi Düştüğü için Kalite ayarı yaparsan ısınıyor Yani Performans yapmak daha mantıklı ve oyunlar kasmaz ve FPS artar :)

Yardımın için çok çok Teşekkürler Kardeşim Seni sevmeye başladım Thank you very much (teperim geri kaç asdfghjkl) ;) aklıma geldi :D teşekkür ettim abi
Rica ederim kardeşim hangi laptopu alıyorsun. (bu arada yaş kaç küçük olabilirim :D )

azsxd

azsxd

Üye
Bf4 55 fps full ayarda

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
14 leptop bu
Bende 18 kardeşim sakın casper alma pişman olursun ısınma sorunları vb. Sorun çok olur benden abi tavsiyesi sana asus dell toshiba sony bunlar iyi markalardır.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bf4 55 fps fu ll ayarda
Kardeş Ben büyük oyun oynamam Ben counter strike PRO yum fps i 1000 yapma kodları var anladın Yani ben cod ve Conter s oynarım bide minecraft bu kadar Yetiyo bana
Bende 18 kardeşim sakın casper alma pişman olursun ısınma sorunları vb. Sorun çok olur benden abi tavsiyesi sana asus dell toshiba sony bunlar iyi markalardır.
o_O:züü: Peki ben pc alıcam Bütçem 1500 Tl Bunun kadar iyi PC bulursan link atarmısın

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Kardeş Ben büyük oyun oynamam Ben counter strike PRO yum fps i 1000 yapma kodları var anladın Yani ben cod ve Conter s oynarım bide minecraft bu kadar Yetiyo bana
o_O:züü: Peki ben pc alıcam Bütçem 1500 Tl Bunun kadar iyi PC bulursan link atarmısın
Casperdan daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Darqos
azsxd

azsxd

Üye
Keskinligi yumuşatmayı 2x yaparsan iyi fps alırsın

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Abi tamam Kredi kartı işini hallettim babamın arkadaşına peşin para vereceğiz oda alır Abi seni seviyorumm yaa
Işletim sistemi kurmayı biliyorsun demi çünkü ürün freedos.ayrıca havale ile de alabilirsin karta gerek yok.

Üst Alt