rica ediyorum bir girin bakın.

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
rica ediyorum bir girin bakın.
kardeşlik. ben Kore malı s4 kullanıyorum 4 ay filan oldu. şimdi telefonum kamerayı açmıyor yazılımsal bir hata. bana yardım edebilecek birisi varmı. lütfen yardım.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
telefonu formatla düzelir :) :oke:

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
aldığın yere götür kore malı telefon böyle işte mecbur :)

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
Deli oldum ya. kafayı yedim resmen. yapacak başka bişey yok mecburen yapacam artık :-):-)

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
Değmez be kardeşim. hadi orijinal olsa tamam da Kore malı değmez

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
aynen kardeşim galaxy wonder al ben kullaıyorum hem onun romuda çok telefonu uçurursun gittigidiyor.comda galaxy w 200 küsürdü :) tavsiye ederim

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeşim galaxy wonder al ben kullaıyorum hem onun romuda çok telefonu uçurursun gittigidiyor.comda galaxy w 200 küsürdü :) tavsiye ederim

hadi ya süpermiş kardeşim. mod lu rom filan varmı onun. aklından kardeşim bu dediğin bu telefon u elden çıkarırsam alırım onu eyvAllah sağolasin :)

askımm

Üye
Rom bulman lazim uygun rom brick olma ihtimali cok bnde rehber sorunu olmustu rom yklemistim ...

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
Rom bulman lazim uygun rom brick olma ihtimali cok bnde rehber sorunu olmustu rom yklemistim ...

Kardesm bana o rom u verebilirmisin. veya forum da varsa link verebilirmisin çok sağol şimdiden

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar Kore yazarsa Kore mali olmaz . En iyi samsung Kore üretir diğer orjinal fabrikalar Çin ve vietnam da var. Arkadaşın bahsettiği model mtk işlemcili yan sanayi replika dir .
Wesselam

askımm

Üye
Burda oldugunu sanmiorum hocam google yaz replika desdek sitesi var emin ol arastr cözersin mtk kac önemli ekran boyutu önemli ..brick olma ihtimali yüksekk oluo ben mtk6577 uygun rom bulmustum .. Olmustu .. Cihazi satdim icin .. Unutdum .. Mtk serisini sen bliosan yaz bnde bakarm .....

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
serisine nası bakıyorz hocamekran 5inç

askımm

Üye
Cihazi rovery moda ala bliosan orda yazar...

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
telefon kapalı durumda iken ses açma ~ home tuşu ~ birde açma tuşuna basınca gelen ekranda mı yazıyor yoksa başka bir şekilde mi

askımm

Üye
Evet oorda yazar..

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
bulamadım orada ya. hangisine girecez orada

askımm

Üye
Hocam sen dedim yere bak orada blursunn vrrdigim adrese bak..

Mehmetyilmaz0133

Üye
    Konu Sahibi
hocam. ben pek anlamıyorum bu rom olayından. sitede 5inç rom var onu indirip yüklersem bir sıkıntı olur mu. ayrıca kayıt olurken değişik değişik şeyler soruyor. onları bilmiyorum bir yardım edebilirmisinMTK 6572
öğrendim buymuş.