Windows 8 Phoenix Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

beytu3

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 Phoenix Sorunu
Arkadaşlar Ben Nokia C5-03 Kullanıcısıyım Dolaşırken Rastladım Güzel Bişiy Gibime Geldi Sonra Bütün Adımları Yaptım Tam Yüklenicek Hata Geliyor Windows Reset Atıyor Kendine Bilen Varsa Yardım Edbilirmi ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bilgisayar mı reset atıyor yoksa telefona sistem kurdun o mu tam anlayamadım ama

beytu3

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Atıyor Kardeşim Flash 1. Hata Geliyor Bağlantıyı Kesip Batarya Çıkartıyorum Geri Batarya Takıp Usb Bağlıyorum Tam Flash Atcak W8 Hatası Geliyor Pc Reset Atıyor

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
mavi ekran mı hata

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
farklı bi phoenix dene böyle bir problemi hiç duymadım.

beytu3

Üye
    Konu Sahibi
@Özkan Ç.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu Hata@Özkan Ç.
Bu Hata

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
phoenix özeliklerinden uyumluluğa girip xp sp3 olarak çalıştırmayı dene birde.

beytu3

Üye
    Konu Sahibi
@Özkan Ç. Hemen DeniyorumÖzkan Ç. Olmadı Kardeşim.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bilemiyorum dostum üstte verdiğim linkteki phoenixi dene birde hiç yaşamadım böyle bir sorun.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
@Özkan Ç.
Bu Hata@Özkan Ç.
Bu Hata

bu sorunla bende karşılaşmıştım antivirüs programın varsa kapat bende öyle düzeldi :D

beytu3

Üye
    Konu Sahibi
@can 503 @Özkan Ç.

cwyi Bırakmıştım Sorunlarım Oldu Tekrar Yapmak İstedim Ama Olmuyor Bu Hata Geliyor
Ne Yapıcam Bilmiyorum Virüs Programını Kapattım Sp3 Olarak Başlattım Herşeyi Yaptım Olmuyor Ne Yapmam Lazım Kardeşilerim
İyi Bir Performans Alkmak İstiyorum Öğrenciyim Durumum Yok O Yüzden Feltire Ceres Cfwsini Yaptım Ok A Bastıntan Sonra Pc Böyle Oluyor

DJ SNN

DJ SNN

Üye
BEYLER YARDIM AYNI HATA BENDEDE VARR :( LÜTFEN

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tek çare Xp cd si takın masa üstüne yada d ye kurun . Ama normal kurmayı program olarak kuran bir uygulama var .
Sonra eski 2000 yıllardan sonraki pc işleri ni Xp de hal edin isterseniz tek tıkla silin . Ama sistem sağlam olmalı yoksa fena kasar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
uğraşırım diyosan wmware player diye bi sanal makine programı var onu kur sonrada onun istüne win 7/xp felan istediğini kur öyle flash at

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
uğraşırım diyosan wmware player diye bi sanal makine programı var onu kur sonrada onun istüne win 7/xp felan istediğini kur öyle flash at
Demek istediğim buydu teşekkür ler

Üst Alt