C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Şarjı nasıl ? Evols çok şarj yiyor, önceden 16-18 saat giderken evolsu yükleyince 9-10 saat idare etmiyor hiç kullanmadığım halde. Bunu yüklesem şarj sorunu olmaz demi ?

Edit: birde phoenix de ''yazılım sıfırla'' ile yapacam daha iyi olur galiba
evols kullanmadım bilemem ama bu orjinal yazılımdan daha iyi gidiyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Şarjı nasıl ? Evols çok şarj yiyor, önceden 16-18 saat giderken evolsu yükleyince 9-10 saat idare etmiyor hiç kullanmadığım halde. Bunu yüklesem şarj sorunu olmaz demi ?

Edit: birde phoenix de ''yazılım sıfırla'' ile yapacam daha iyi olur galiba
evols kullanmadım bilemem ama bu orjinal yazılımdan daha iyi gidiyor

mitrefix

Üye
fotoğrafları kaç mb olarak çekiyo bilgilendirir misiniz ona göre atıcam :)

voljtrann

voljtrann

Üye
hocam sorunsuz bir sekilde yukledim calısıyor daha deniyemedim goruslerimi belirtirim

qmzcix

qmzcix

Üye
* Sistem hacklendi dilediğiniz unsigned uygulamaları widgetleri yükleyebilirsiniz. diye not düşmüşsün telefonum hack lı değil bunu yükledikten sonra unsigned uygulamaları indirebilirmiyim ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
* Sistem hacklendi dilediğiniz unsigned uygulamaları widgetleri yükleyebilirsiniz. diye not düşmüşsün telefonum hack lı değil bunu yükledikten sonra unsigned uygulamaları indirebilirmiyim ?
Hack yapmana gerek yok belirttiğim gibi sistem hackli unsigned uygulamaları kurabilirsin

qmzcix

qmzcix

Üye
bir türlü yapamadım yaa .s

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
dream1907

dream1907

Üye
mükemmel kurdum ve tamamen sorunsuz bir şekilde kurulumu tamamladım :) teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
çok güzel görünüyor elimde c601 olsa hemen denerdim :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
eskıdi ama yeni bir cwf gelirmi?

ByBilir

ByBilir

Üye
NOKİA C7 SYMBİAN HACK YAPMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN

memcho35

memcho35

Üye
yeniden başlat seçeneği de eklenebilir mi acaba? ya da var da ben mi görmedim dostum.

Grand63

Grand63

Üye
CFW atmayı deniyecem çünkü tel kafayı yedi başka bi CFW denedim olmadı bu olur inşallah emegine saglık :tşk: :D

bu hatayı alıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Üst Alt