Evolve V2.0 By DarkredBlue61 Tema

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Evolve V2.0 By DarkredBlue61 Tema

Temadaki Bazi İkonlar Aslında Kabuk Temayı Sis Haline Çevirdim İsmi Vs Düzeltmeler Bana Aittir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

******************************************************************************************************************************************

Whatsapp Dahil İstediğiniz Yerde İstediğiniz Arkaplani Kullanın Yapmanız Gereken Tek Şey İstediğiniz Tema ve Resmin Orjinal Boyutlarını Şıkıştırarak Bana İletmek.İsterseniz Kendinizde Yapabilirsiniz Nasılmı? Buyrun Symbian S^3 Temalarınıza Arka Plan Ekleme,Değiştirme (Videolu Anlatım) Eğerki Yapamam Dersenizde Symbian S^3 Temalarınıza Arka Plan Eklenir

******************************************************************************************************************************************

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, ÇaRşI 2387 ve Jan

SaKo98

Üye
Fotolar atsam yapabilirmisin bana? :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

SaKo98

Üye
Link at lutfen telleyim

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Șimdi atiyorum kardeșim istediğim tema Jelly Bean by fsx Șu temaya ayrilikta 2 3 foto atabilmirsin? Yoksa yalniz bi tane foto?
Temayı At Yanında Resimleride At Teker Teker Eklerim Yükler Denersin İstediğini Kullanırsın Bazı Resimlerde Yazılar Okunmuyor

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
konuyu şikayet et linki foruma eklesnler qfsden erken kayboluyobide şu en son resmi atsana bana bi zahmet :)

• Beğen
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
zaten sen eklemiçeksn şikayet et admin ekler ya da bana deseydin ben açardım bi aylık yetkim var kullanmak lazım:) şu en son da ki kırmızı mavi çizgili olan varya onu

• Beğen

SaKo98

Üye
Google yazinca cikiyot tema bulmak zor olmaz fotolari atiyorum ozaman :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
zaten sen eklemiçeksn şikayet et admin ekler ya da bana deseydin ben açardım bi aylık yetkim var kullanmak lazım:) şu en son da ki kırmızı mavi çizgili olan varya onu
Tabi Ayın Üyesi Şeçildinya Hava At :cool
Google yazinca cikiyot tema bulmak zor olmaz fotolari atiyorum ozaman :D
İyi bakalım Tema İsmini Güzel Yaz Ama Başka Tema Olmasın

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
  • Beğen

SaKo98

Üye
  • Beğen