Öneri Benim kasam bu Ekran kartı ve İşlemci ?

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Benim kasam bu Ekran kartı ve İşlemci ?
öncelikle kasada klavyeyle 1 dakika yazı yazmayım klavyenin ısıgı sonuyor ve yazı yazmaya calısınca yeni donanım bulmus gibi ses cıkıyo bi 15 20 saniye sonra klavye ısıgı yaniyo nedir bu sorun buda aradan cıksın

Merhaba hocam benim kasam bu 2 sene once idarelik almıstım

ancak suanda ekleme yapmak istiyorum ustune ögrenciyim fazla veremem işlemci yada ekran kartı birini degistirmek istiyorum cunku ram 4 gb olmasına ragmen kullanıla bilir 2.7 gb yazıyor hangisi faydalı olursa onu degistireyim butcem 300 tl max

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu pcyle oyun oynaman zaten zor. İşletim sisteminde bir sıkıntı vardır 300 tl'ye güzel bir ssd alıp sistemi canlandırabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bu pc yle asassins creedlerin hepsini oynadim ben 1-2-3 :D ama sorum su para biriktircemde 1-2 ayda 300-350 biriktiririm bu klavye olayi neden oluyo peki klavyeye dokunmasigin an hen gidiyo kopuyo baglanti calismiyo sonra bi tusa baaiyorum 20 saniyede geliyoguncelkonu guncel

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
klavyen usbliyse cihazı arızalanmıştır.Bendede vardı bu hem klavyenin pilleri de zayıflamış olabilir.Ama kesin çözüm yeni klavye :D.YANİ KLAVYE SORUNUN ŞU:KLAVYE KABLOSU ARIZALI...
Hadi kolay gelsin ben ekran kartı işlemciye karışmam kardeş çok anlamıyorum o kadarından :DBİR BİLGİSAYARCIYA DANIŞ DERİM BU ARADA...

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
USB girişlerinde sorun olabilir. Anakarta bir baktır.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Konu guncel

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İşletim sisteminden olabilir virüs girmiş olabilir. Ya da klavye bozuk olabilir. Hatta USB girişlerinde arıza olabilir.

Çözüm için en başta başka klavye tak. Olmazsa virüs yarat. O da yoksa. Usb driverlerini güncelle o da olmadı format at.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Pc yi yeno formatladim klavyeyi deneyom usb surucusu bozuksa sikinti olur peki ben bu pc ye nasil ekleme yapiyimkonu guncel klavye sorununu nasıl giderebilirim yeni format attım ama aynı halakonu guncell allah askına bilen yokmu

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
klavye sorununun çözümü yeni klavye kardeş onu soruyorsan üzgünüm :(

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Duzelecekse hemen aliyim yeni klavye

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Kesin diyemem ama bu elindeki klavyeyle bişey yapamadığından kaybedecek çok da fazla bişey yok ?.Veya komşulardan birinin çocuğunda durumu anlat ve klavyeni onun bilgisayarında dene.Çalışmazsa yeni klavyeni al.Veya onun klavyesini senin biglisayarında dene.O çalışıyorsa Senin klavyen bozuk.Çalışmazsa usb girişi bozuk. Umarım anlamışsındır :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
flood yapmayın mesajlarınız silinir. Ceza alırsınız

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Guncel

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
klavyeyi başka pcye tak çalışırsa snn usb girişi sıkıntılı çalışmazsa klavye
64 bit mi kullanıyosum pcyi 64 bit kullanıyosan kullanılabilir ram normal

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
32 bit

alliyyy

Üye
bende de aynı sorun vardı ve sadece klavye ve farede gidip geliyordu xp yüklüydü 2 defa format attım win7 32 bide usb driverlerin nette bulup kurdum şuan sıkıntı yok benimkisi böyle düzeldi

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bende ne yapmam lazim aygit yoneticisinde hepsi yuklu gozukuyo

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
kasa fena değil kl kablodamı sıkıntı var yoksa:kro2:

Üst Alt