Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İngilizce Kullana Kullana Bu Seferde Türkçes,n, Kullanamıyorum :D

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yine olmadı herşeyi temizledim kablo driverleri falam temizledim yine olmadı benim pc 32bit ondan olabilirmi?
olmaz. benimkide 32 bit. phoenix ve bileşenleri denetim masası program ekle kaldırdan kaldır. pc kapat aç. phoenix i kur daha sonra telefonu tak oda driverlarını kursun kurulum bitince phoenix i aç...

AtknDnzli23

Üye
olmaz. benimkide 32 bit. phoenix ve bileşenleri denetim masası program ekle kaldırdan kaldır. pc kapat aç. phoenix i kur daha sonra telefonu tak oda driverlarını kursun kurulum bitince phoenix i aç...
Tesekkurler birde oyle deneyecegim

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 içinde uyumlumu?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
son versiyonunu eklermisiniz rica etsem

sevda sena

sevda sena

Üye
YÜKLEYECEĞİM YAZILIMI GÖRMÜYUR YAPAMADIMTEL C6 01 DİR ANLATILDIĞI GİBİ YAPTIM AMA YÜKLEYECEĞİM DOSYAYI GÖRMİYORBENDE BU RM-XXX içine atınız... YOK

seyyidibrahim

Üye
şöyle bir hata aliyorum

arslan3332

arslan3332

Üye

kardeşim herşeyi yaptım yazılımı güncelle ye tıkladıktan sonra şu hatayı verdi.

ayrıca RM-XXX dosyası diye birşey yoktu ben kendim klasör oluşturdum o dediğin yere ve kendi telefonun RM sini yazdım. bunun için mi hata verdi acaba /

Arkadaşlar bu hatanın aynısı bendede oldu seçeneklerden hata vereni sildim sonra öbür dosyalarada aynı şekil hata verdi hepsini sildim sıfırla dedim telefon test moduna girdi şimdi açılmıyor başka cfw varmı uyumlu bildiğiniz acil yazarmısınız(c6-01)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
YÜKLEYECEĞİM YAZILIMI GÖRMÜYUR YAPAMADIMTEL C6 01 DİR ANLATILDIĞI GİBİ YAPTIM AMA YÜKLEYECEĞİM DOSYAYI GÖRMİYORBENDE BU RM-XXX içine atınız... YOK
o klasörü kendin oluşturup telefonunun rm sini yazıyorsun...
şöyle bir hata aliyorum
frameworkun yüklü olduğundan emin ol..
Arkadaşlar bu hatanın aynısı bendede oldu seçeneklerden hata vereni sildim sonra öbür dosyalarada aynı şekil hata verdi hepsini sildim sıfırla dedim telefon test moduna girdi şimdi açılmıyor başka cfw varmı uyumlu bildiğiniz acil yazarmısınız(c6-01)
phoenix i tekrardan kur. cfw ile alakalı değil, pc ile alaklıdr...

arslan3332

arslan3332

Üye
o klasörü kendin oluşturup telefonunun rm sini yazıyorsun...
frameworkun yüklü olduğundan emin ol..
phoenix i tekrardan kur. cfw ile alakalı değil, pc ile alaklıdr...

çok denedim olmuyo anlatılanların hepsini eksiksiz yaptım team ile yapabilecek varmı?

çevrimiçi olmazsam mail atabilirsiniz: [email protected]

kelooo

Üye
windows 7 ultimate kuramıyorum yardım @haqanguven

Üst Alt