Norton Symbian Hack - Nokia Belle FP1 (Nokia 808, 700, 603 ve 701)(Güncelleme-Video'lu)

Sponsorlu Bağlantılar

o_nur1903

Üye
nokia n8 de çalıştı ellerine kollarına sağlık çok işime yaradı:biggrin:

asi!

asi!

Üye
ben 808 de deniyorum nortonu bile kurmuyor :( yüklenemiyor, bu yerleşik bir bileşen diyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ben 808 de deniyorum nortonu bile kurmuyor :( yüklenemiyor, bu yerleşik bir bileşen diyo
Telefonun fp2 ye güncellenmiş olduğu için o hatayı alıyorsun, üst konuda fp2 ler için olan hack yöntemi var sen o konudan hack leyeceksin...

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

sananebeaga

Üye
Biriniz bir yardım etsin 2 sene geçmiş ama her türlü deniyorum herşeyi olmuyor yok birleşik birleşen yok geçmiş sertifika filan çıkıyor delircem Allah'ını seven adam akıllı anlatsın bana

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Biriniz bir yardım etsin 2 sene geçmiş ama her türlü deniyorum herşeyi olmuyor yok birleşik birleşen yok geçmiş sertifika filan çıkıyor delircem Allah'ını seven adam akıllı anlatsın bana
Bir üst mesajı oku, aynı sorunu yaşıyorsunuz..

asliunal

asliunal

Üye
rompatcher kurulmuyo hata veriyo ne yapmam lazım :/

Emrgncy

Emrgncy

Üye
güvenilmeyen sağlayıcı
yükleme ayarlarını kontrol et, yazılım yükleme "tümü", çevrim içi sert. kont. "Kapalı" şeklinde olacak..
eğer yükleme ayarlarında sorun yoksa bilgilerini yedekleyip soft format at ve hack işlemine en baştan başla, tabi format atıp atmamak sana kalmış, benimki sadece öneri...

asliunal

asliunal

Üye
yükleme ayarlarını kontrol et, yazılım yükleme "tümü", çevrim içi sert. kont. "Kapalı" şeklinde olacak..
eğer yükleme ayarlarında sorun yoksa bilgilerini yedekleyip soft format at ve hack işlemine en baştan başla, tabi format atıp atmamak sana kalmış, benimki sadece öneri...
onu hallettim her şeyi yaptım ama rompatcherı çalıştırdığımda 2 tane görünüyo hala :bilmem:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve İbrahimEsşiz44
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Emrgncy

Emrgncy

Üye
onu hallettim her şeyi yaptım ama rompatcherı çalıştırdığımda 2 tane görünüyo hala :bilmem:
bekle upload ediyorumverdiğim eklentideki patches.zip dosyasını indir ve zip dosyasını x-plore ile aç, içindeki patches klasörünü C:/ kök dizine at üzerine yazılsın mı? diye sorarsa evet de, artık rompatcher uygulamasını çalıştırdığında iki değil üç yama göreceksin..

Ekli dosyalar

asliunal

asliunal

Üye
bekle upload ediyorumverdiğim eklentideki patches.zip dosyasını indir ve zip dosyasını x-plore ile aç, içindeki patches klasörünü C:/ kök dizine at üzerine yazılsın mı? diye sorarsa evet de, artık rompatcher uygulamasını çalıştırdığında iki değil üç yama göreceksin..
Teşekkürler:tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
gitarsist

gitarsist

Üye
Madness ustamıza sonsuz teşekkürler, çok yama aradım nette fakat bulamamıştım. Başarılarının devamını dilerim..

Parende_N

Parende_N

Üye
Hala aynı hack dosyası geçerli mi?

süperdodocuk

Üye
yaşısın oldu

sayberx

Üye
NortonSymbianHackLDD.sis adlı dosya yüklenmiyor hata veriyor "Yüklenemiyor.Bu yerleşik bir bileşik" yazıyor

Üst Alt