Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

piksel12

Üye
ılk baslangıcda dedıgın gıbı uygulayarak basladım yanlız fp1 yuklu bende 603 ve yuklenemıyor yerlesık bır bılesen dıyor kuramadım yanı baslamadan bıttı hayaller :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ılk baslangıcda dedıgın gıbı uygulayarak basladım yanlız fp1 yuklu bende 603 ve yuklenemıyor yerlesık bır bılesen dıyor kuramadım yanı baslamadan bıttı hayaller :D
Dahili bileşen hatası alıyorsan fp2 ler için olan hack yöntemi ile hack liyeceksin, bu konudan hack olmaz...

piksel12

Üye
Dahili bileşen hatası alıyorsan fp2 ler için olan hack yöntemi ile hack liyeceksin, bu konudan hack olmaz...

tam olarak bıldıgınız konu varmı ? surum telefonun en son guncellestırmeler yuklu

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
FP2 Güncellemesi alan cihazlar için bu yöntem işe yaramayabilir
Belle Refresh Hack için Installserver 1.7'yi kullanın
Bu konuyu diğer konularla karıştırmayın hack için sadece bu konuyu kullanın
Garanti sonuç almak istiyorsanız konunun tümünü okumadan geçmeyin

-yukarıda yazılanların sonundaki resimler kırılmış düzeltirmisin
uribaju
-Başarılı Sonuç Alınan Cihazlar,da nokia 808 telefonunu göremedim hatamı veriyor yoksa bu telefon?
-installserverS3 bölümündede nokia 808 telefonu adı geçmiyor unutulmuşmu? yoksa sorun çıkartıyor açıklarsan sevinirim

wsxdcv

Üye
Nokia E72 de denedim çalışıyor.
teşekkürler

Patupan

Üye
X-Plore programı nerde kafayı yemek üzereyim
Bak ilkönce verdiğim linkten xplore programını kur ayarlardan türkçe yap daha sonrada ekte bulunan rar dosyasının içindeki tmquarantine klasörünü xplorede sırasıyla menü>düzenle>kopyala yapıp c sürücüsüne direk yapıştır sadece bu kadar
X-Plore için verdiğin link nerde abi göremiyorum

H454Nmuaz

Üye
Sizlere gönülden teşekkür ediyorum burda gerçekten insanlarn sorunlarını çözüyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
mzrc81

mzrc81

Üye
o konu sahibinin işi :D
üstad sana birsey sorucam bu flaslama olayı ne bana bir yazrdımcı ol sadece bir program yuklemek istiyorum istiyorum ve hack yapmam için tele hard format atmalıyım ve atmak istemıyorum buna yardımcı olabiliryomusun sadece bir dosyayı flaslayıp tele yukleyebirmiyiz ? yardımcı olursan sımdıden tşk :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
üstad sana birsey sorucam bu flaslama olayı ne bana bir yazrdımcı ol sadece bir program yuklemek istiyorum istiyorum ve hack yapmam için tele hard format atmalıyım ve atmak istemıyorum buna yardımcı olabiliryomusun sadece bir dosyayı flaslayıp tele yukleyebirmiyiz ? yardımcı olursan sımdıden tşk :D
flashlama derken, programı rom a gömüp flash atmayı diyorsan hard format atmış gibi olur zaten :ehe

şu iki yöntemle yapabilirisin, sis editörü kurup uygulamayı kendin tekrar imzalayıp yüklemeyi denersin, bu yöntem işe yaramazsa yine sis editör ile uygulamanın sis dosyasını parçalar ve içindeki dosyaları belirtilen yerlere kendin atarsın, bir nevi manuel kurulum...

Atakan350

Atakan350

Üye
Sağol usta hack başarılı (n8)

hasan9387

Üye
la valla yaptım oldu çok sağol ama x-clear programını yuklenmiyodu sertifika hatası veriyodu şimdi yükledim ama açmıyo sorun ne olabilir. Bu arada tel c5 03

Emrgncy

Emrgncy

Üye
la valla yaptım oldu çok sağol ama x-clear programını yuklenmiyodu sertifika hatası veriyodu şimdi yükledim ama açmıyo sorun ne olabilir. Bu arada tel c5 03
x-clear uygulaması yanlış hatırlamıyorsam phyton uygulaması olsa gerek, telefonunda phyton yüklü olması lazım, eğer yüklüyse x-clear programını C: ye kur...

mustafaz33

mustafaz33

Üye
tesekkurler: gercekten cok isime yaradi

hasan9387

Üye
teşekkürler oldu

berkin26

Üye
kardeş telefonu hacklediğimizde sürekli c den 50mb kapasite gidiyor ve flaş atmak gerekiyor diye okudum telefonum Nokia603 böyle birşey olurmu yoksa hackliyimmi teli

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kardeş telefonu hacklediğimizde sürekli c den 50mb kapasite gidiyor ve flaş atmak gerekiyor diye okudum telefonum Nokia603 böyle birşey olurmu yoksa hackliyimmi teli
Yok öyle bir mevzu :D
korkmadan hackleye bilirsin