C6-01 Nokia Belle Yenile 111.040.1511 v1.06 01.06.2013

Sponsorlu Bağlantılar

non-toXic

non-toXic

Üye
Şöyle bir sıkıntım oldu; Nokia Sleeping Screen i yükleyemiyorum manuel yüklemeye çalıştığımda hata veriyor storedan yüklemeye çalıştığımda yüklü gözüküyor lakin yok öyle bir şey. Ayrıca batarya sıkıntısı var gibi geldi başka bir cfw den geçtim ona göre çok daha çabuk bitiyor pil.

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Sleeping Screen zaten romda var gömülü gelişmiş olanı

Jan

Jan

Üye
Deneyen birinin görüşlerini alabilir miyim ?

karakartal0684

Üye
Arkadaşlar bugün idarelik c6-01 aldım orjinal yazılımı çok kasıyor ve hiçbir şekilde nete girmiyor bu yazılımı yüklemek istiyorum ama videodan pek birşey anlamadım kısaca anlatacak olan var mı ve birde whatsapp kullanma şansımız varmı desteği kesti diye biliyorum gerçi yöntem olarak soruyorum

PALA.

PALA.

Üye
bu yazılımı yüklemek istiyorum ama videodan pek birşey anlamadım kısaca anlatacak olan var mı
Bunu anlatacak kimseyi beklemeyin. Forumdaki makaleleri okuyarak uygulamaya çalışın, videoda gayet güzel. Artık uğraşan kalmadı malesef...
Bu konudaki CFW yada evols CFW deneyebilirsiniz, ek bilgi için forumu gezmenizde fayda var, birkaç bağlantı ekliyorum gerisi size kalmıştır.

Bunlarda + bilgi phoenixle ilgili.

whatsapp kullanma şansımız varmı desteği kesti diye biliyorum gerçi yöntem olarak soruyorum
Malesef yok.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben N8 e custom rom kurdum ama inan değişen birşey olmadı. Telefonu alırken önce bakmadın mı bir sorunu sıkıntısı var mı diye? Geri idade et parani da geri al. Rom atma işi cok zahmetli symbianlarda.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Arkadaşlar bugün idarelik c6-01 aldım orjinal yazılımı çok kasıyor ve hiçbir şekilde nete girmiyor bu yazılımı yüklemek istiyorum ama videodan pek birşey anlamadım kısaca anlatacak olan var mı ve birde whatsapp kullanma şansımız varmı desteği kesti diye biliyorum gerçi yöntem olarak soruyorum
WhatsApp kullanma şansınız yok. İnternet sorunu sertifika yükleme (ve ya dosyasını sisteme atma) ile kısmen çözülüyor.

CFW atma 5 dakikada yapıla bilen çok kolay bir şey. Forumda bununla ilgili en az 15 tane detaylı konu mevcut. "sinan yüksel" arkadaşımızın paylaştığı linkler sayesinde hiç bir sıkıntı çekmeden flash ata bilmeniz lazım.

karakartal0684

Üye
Bunu anlatacak kimseyi beklemeyin. Forumdaki makaleleri okuyarak uygulamaya çalışın, videoda gayet güzel. Artık uğraşan kalmadı malesef...
Bu konudaki CFW yada evols CFW deneyebilirsiniz, ek bilgi için forumu gezmenizde fayda var, birkaç bağlantı ekliyorum gerisi size kalmıştır.

Bunlarda + bilgi phoenixle ilgili.

Malesef yok.

kardeşim rom atarken aldığım hatalar bunlar videoda ki dedikleri herşeyi yaptım sorun nedir acaba?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

kardeşim rom atarken aldığım hatalar bunlar videoda ki dedikleri herşeyi yaptım sorun nedir acaba?
Ben romu yükledim ama yukarıda da yazdığım gibi değişen hiçbir şey olmadı. Hatta sonra pişman oldum orjinal roma da geri dönüş yapamadım. Rom kurmak kolay birşey gibi görünse de uğraştıran birşey. Ben baya uğraşmıştım rom kurucam diye.

karakartal0684

Üye
Ben romu yükledim ama yukarıda da yazdığım gibi değişen hiçbir şey olmadı. Hatta sonra pişman oldum orjinal roma da geri dönüş yapamadım. Rom kurmak kolay birşey gibi görünse de uğraştıran birşey. Ben baya uğraşmıştım rom kurucam diye.
Ben daha önce aynı cihazı kullanmıştım kurmuştum zorluk çekmeden bu olaylara yabancı değilim zaten ama bu sorunu anlayamadım bir türlü ha telefonu uçuracak değil kuracağım rom ama en azından biraz daha seri çalışır düzenlenmiş sistem olur wifiye bağlıyorum sonra kopuyor bağlantı tekrar giriyorum şifre istiyor vs sorunu var şuan yoksa dediğim gibi beklentim yok

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben daha önce aynı cihazı kullanmıştım kurmuştum zorluk çekmeden bu olaylara yabancı değilim zaten ama bu sorunu anlayamadım bir türlü ha telefonu uçuracak değil kuracağım rom ama en azından biraz daha seri çalışır düzenlenmiş sistem olur wifiye bağlıyorum sonra kopuyor bağlantı tekrar giriyorum şifre istiyor vs sorunu var şuan yoksa dediğim gibi beklentim yok
Wi fi bendeki n8 de de kopuyordu şimdi bir sorun yok. Wi fi yi açtığın zaman tekrar şifre girmemen için bir ayar yapıyordun ama unuttum. Ben kurdum romu evet biraz daha iyi çalışıyor cihaz. Ben baya uğraştım rom kurmak için. Windows 7 ya da xp'de dene. İkisinden birinde romu kurabilirsin. Phoneix programı çok eski olduğu için windows 10'ta kullanırken sorun çıkartabiliyor.

PALA.

PALA.

Üye
@karakartal0684 usb 1-2 portlarında sıkıntı olabilir, bağlantıda. Aşağıdaki gibi adım adım gittiğinde yine aynı sonuç çıkarsa farklı CFW deneyebilirsin.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye

Hata açıkça belirtilmiş: "Failed to set phone to flash mode". Yani telefon flash moduna alınamadı.

Yukarıda gösterdiğim sürücülerden biri bilgisayarınızda yok

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt