İpucu Burada istediğinizi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

atalay0534

atalay0534

Üye
Arkadaşlar ben C5-03 kullanıyorum telefonu hackledim ama bazı uygulamaları yükleyemiyorum.Rar ve exe uzantılı dosya açmak için program var mı ?
Foursquare yukledm hata verdi calıstırdığnz 4square var mı ?
Ram temizleme programı var mı ?
You tube video ind.programı var mı ?
Cfw nedir ? Telefona iphone teması yukleyebilir mym?
Twitterda resm paylaşabileceğm prog var mı ? (Gravity hata verdide)

SakirtAbiler

SakirtAbiler

Üye
Arkadaşlar ben C5-03 kullanıyorum telefonu hackledim ama bazı uygulamaları yükleyemiyorum.Rar ve exe uzantılı dosya açmak için program var mı ?
Foursquare yukledm hata verdi calıstırdığnz 4square var mı ?
Ram temizleme programı var mı ?
You tube video ind.programı var mı ?
Cfw nedir ? Telefona iphone teması yukleyebilir mym?
Twitterda resm paylaşabileceğm prog var mı ? (Gravity hata verdide)
1: Hacklemeden dolayı değildir bence öyleyse hard format at sorun düzelir.
2:bilmiyorum
3: RamBlowPro çok iyi bir programdır şiddetle tavsiye ediyorum.
4:Tabiki var. Adını unuttum ama forumda var :)
5: Cfw ve tema tamamen farklıdır. Cfw komple yazılım sürümü değişir görsellik için çok iyidir :D
6: Twitter uygulamaları vardı forumda bi gez bakalım :)

• Beğen
Tepkiler: mısto61
mertcan_19

mertcan_19

Üye
arkadaşlar telefonum nokia c5-03 geçen yanlışlıkla qt'yi sildim şimdi belle shell açmaya çalışıyorum açılmıyo yeniden kurayım dedim qt bileşeni eksik yinede devam edilsnmi dio açılmıyo nerdeyse 50 tane qt denedim yok olmuyo yine nerdeyse 50 tane belle shell denedim hepsi qt istiyo artık kafayı yiycem :duvar2: lütfen yardım edin arkadaşlar bunun bi yolu yokmudur ya yoksa telefonu camdan atıcam :agla2:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
qt lerin çeşitleri var belki sadece qt istemez qt mobilty falan ister

• Beğen
Tepkiler: SakirtAbiler

hhhhh55

Üye
5250 telefon hafızası klasörleri açınca veri yok diyor ama 2 mb hafıza kaldı yardımcı olur musunuz ?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
sürekli program yükleyip kaldırınca program artığı kalıyor ve yer kaplıyor en iyi ve temiz yöntem format

firatcanx

Üye
Handler yapma programı lazım
Yada elinde Tibiame Handler i olan paylaşabilir mi?

zankos

zankos

Üye
bende simple server var yenı bağlantı olusturdum bununla telde internete girebıliyorum ama bunu pc de kullanabilirmizım joikusoft ile bağlandım ama yapamadım

Denizay_07

Üye
Nokia 5230 telefonumun sertifika süresi geçti ne yapabilirim?

Denizay_07

Üye
hacklemeyi bilmiyorum yapsam bile bu konu hakkında bi fikrim yok yani telefonumda nasıl değişiklik olacak güvenilir mi

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben hackli cihazımda sorun görmedim

Denizay_07

Üye
geçen gün yapmaya çalıştım dondu hard format atmak zorunda kaldımnasıl hackliycem kusura bakma bir kız ne kadar anlıyorsa o kadar anlıyorum telefondan:(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Denizay_07 ve Silinen Üye 2381601

sairsirin

Üye
Merhabalar bir şey soracağım. Benim telefonumda Whatsapp'ın son sürümü yüklü. Telefonum 5800 XM. Fakat bende son görülmeyi kapatma diye bir şey yok. Yani son görülme tarihimi nasıl kapatabilirim? Çünkü durmadan takılıyor. Ben o an çevrimiçiyken bir saat önce aktif olduğumu gösteriyor. Sorunumu anlatabilmişimdir umarım. Teşekkür ederim şimdiden.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Merhabalar bir şey soracağım. Benim telefonumda Whatsapp'ın son sürümü yüklü. Telefonum 5800 XM. Fakat bende son görülmeyi kapatma diye bir şey yok. Yani son görülme tarihimi nasıl kapatabilirim? Çünkü durmadan takılıyor. Ben o an çevrimiçiyken bir saat önce aktif olduğumu gösteriyor. Sorunumu anlatabilmişimdir umarım. Teşekkür ederim şimdiden.
o telefondan kaynaklanmiyor whatsapp ta öyle özellik yok ama android de var ise bilemem

sekinardi

sekinardi

Üye
_YldzEneS_ 5800 XM kullanıyorum. Geçen gün internet paketim bitti 70 kuruşum vardı telefonumda. Whatsapp felan var. Kırmızı tusa basıp paket verıyı sonlandırıyorum 2 dk sonra açılıyor. 70 kuruşta ziyan oldu böyle. Ne yapmam lazım internete erişmemem için ?