Püf Noktası Mobogenie ile Root atmak (pc ile kolay root)

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kfahaa

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Kaç kez denedim. sanırım benim cihaz desteklemiyor...

• Beğen
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
destekliyor diye biliyordum :hmmm
istersen odin gibi programlarla root layabilirsin
Odin ile yaptım fakat oda olmadı her türlü yolu denedim sonuç çıkmadı en son senin dediğin yöntem ile yapayım dedim oda olmadı. benim cihaz modeline göre uygun dosya yokmuş arkadaşlar öyle dedi Q modeline uygun yokmuş

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
danke schön :D

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Odin ile yaptım fakat oda olmadı her türlü yolu denedim sonuç çıkmadı en son senin dediğin yöntem ile yapayım dedim oda olmadı. benim cihaz modeline göre uygun dosya yokmuş arkadaşlar öyle dedi Q modeline uygun yokmuş

usta senin cihaz replika falanmi

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
garantisi devam ediyorsa bulaşma bence :)

garanti mi? oda ne :D custom rom kullanıyorumda stok Romda bazen riot yapmak gerekiyor ama tekbi root yöntemi var o yontemde recovery değişiyor degismesini istemiyorum o yüzden baska root yontemlerk arıyorum

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
garanti mi? oda ne :D custom rom kullanıyorumda stok Romda bazen riot yapmak gerekiyor ama tekbi root yöntemi var o yontemde recovery değişiyor degismesini istemiyorum o yüzden baska root yontemlerk arıyorum
o zaman dene :) işe yarar benim program heralde :)

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
allah allah amerika s3 mini versiyonu mu acaba hic rom filan yokmu root yontmei olmasi lazim en azindan çakmaandroid telefonlarda bile var root yontemi
xda sitesinde arattım hiç bir sonuç yok bu cihaza uygun hadi xda geçtim google da geniş çaplı arattım ordada bi sonuç çıkmadı... s3 mini 8190 model telefon romları rootları denedim daha doğrusu s3 mini ile ilgili ne kadar root ve rom varsa hepsini odin ile yükledim yinede olmadı kabul etmedi telefon

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
:sos @Reşwan konu dışı mesaj silebilirmisin ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Senyor Keş ve B.A.R.O.N
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Gereksiz ve uygunsuz konuşmalar silindi, konuyu kirletmeyelim arkadaşlar.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt