İpucu cfw yükleyince garanti gider mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
cfw yükleyince garanti gider mi?
????

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Gidiyor diye biliyorum, sonuçta cfw'den sonra telefona bişey olursa kullanıcı hatası?

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
kfahaa

kfahaa

Üye
root garanti dışı bırakır

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
tamam beyler telefonu garantiye vermeden önce ofwye dönüyorum.dokunmatik çalışmıyo da :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
nokıa da hack garanti dışı bırakmaz çünkü format atınca silinir format atınca silinmeyen şeyler garanti dışıdır
formatın dokunmatiğe faydası olmaz program silmediysen
Cfw format atınca gitmiyo :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
bende sana soruyorum ne ?
Orjinal sistemin düzenlenmesi. Hiç gördün mü bilmiyorum ama sistemi bildiğin evirip çeviriyosun. Birçok mod eklenip çıkartılıyor falan filan. Orjinal sistemin yerine kendi yaptığın sistemi koyuyorsun ve önceki sistemden geriye bişey kalmıyo. Format atınca gitmiyo yani :D

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
kfahaa

kfahaa

Üye
Orjinal sistemin düzenlenmesi. Hiç gördün mü bilmiyorum ama sistemi bildiğin evirip çeviriyosun. Birçok mod eklenip çıkartılıyor falan filan. Orjinal sistemin yerine kendi yaptığın sistemi koyuyorsun ve önceki sistemden geriye bişey kalmıyo. Format atınca gitmiyo yani :D
ben sadece hack kullandım

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
tekrar ofw ye ye don bi format format garanti devam :ehesaten nokia da sayac yok bişey yok :Dkim anlayacak

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
tekrar ofw ye ye don bi format format garanti devam :ehesaten nokia da sayac yok bişey yok :Dkim anlayacak
işte bu yüzden symbian forever :pro:şu anda düzeldi biraz dokunmatik işliyor ama kalibirasyonu aşırı bozuk düzeltemıyorum

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
benim de dokunmatik bozuk bi elimle ekranın nokia yazısı ile kulaklık hoparlörü arasına bastırıyorum düzeliyo bi dene

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
en ıyisi sn götür garantiye sonra pisman olursun :D

• Beğen

Üst Alt