Syambian^3 Hızlandırma 2014 *GÜNCELLENDİ* 23 Yöntem

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
NETQUİN antivirüs programını eklermisin onu göremedim konuda
-bende f secure virüs programı var onu silmem lazım herhalde gerçi bir işime yaramadı aktivisyon istiyordu teres :)
-açılışta çalışan programları nasıl engellerim misal whats up hep açılıyor

Ayarlar/Temalar/Genel/Seçenekler/Tema efektleri
808,de böyle bir seçenek yok
Ayarlar/Temalar/Genel/tema indir yada temayı seçme seçeneği vardır bilginize

ayrıca temalarda 3 seçenek var içine girince genel-ekran görüntüsü-arama görüntüsü

not:TEST EDİLEN TELEFONLAR tarafına nokia 808,ide ekleyebilirsin
not2:bu programları telefonun hafızasına yüklüyoruz değilmi? (e-depo hafızası)
not3:MOBİLE CLENER,RAMblow Pro,web browser sertivika hatası verdi bilgine.

Son düzenleme:

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
NETQUİN antivirüs programını eklermisin onu göremedim konuda
-bende f secure virüs programı var onu silmem lazım herhalde gerçi bir işime yaramadı aktivisyon istiyordu teres :)
-açılışta çalışan programları nasıl engellerim misal whats up hep açılıyor

Ayarlar/Temalar/Genel/Seçenekler/Tema efektleri
808,de böyle bir seçenek yok
Ayarlar/Temalar/Genel/tema indir yada temayı seçme seçeneği vardır bilginize

ayrıca temalarda 3 seçenek var içine girince genel-ekran görüntüsü-arama görüntüsü

not:TEST EDİLEN TELEFONLAR tarafına nokia 808,ide ekleyebilirsin
not2:bu programları telefonun hafızasına yüklüyoruz değilmi? (e-depo hafızası)
not3:MOBİLE CLENER,RAMblow Pro,web browser sertivika hatası verdi bilgine.
Temalar/genel e tıkla ve telefonun sağında buton var ona tıkla sonrantema efektleri yazar tıkla ona sonra kapalıyı seç.Bazı uygulamalar sertfika hatası veriyor demişsin onun için telefonu hacklemen gerek o zaman sertfika hatası gelmez hack:SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep whats ap gibi bazı uygulamalar telefonu açınca ekrana gelebilir.
Ve f secure antivirüs programını sil çünkü lisans istiyor paralı demo netquin i yükle o her zaman telefonu korur ve antivürüs programı olarak sana D.Web i öneririm ve netquin linkini yükliyeceğim konuya ...R

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
tamam netquini bekliyorum ama full olmalı demo memo olmayacak kardeş birde onunla uğraşmayalım lisans,misans uzun işler

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
10 yöntem daha

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
tamam hackleyecegim hangi hack\i tavsiye edersiniz

Jan

Jan

Üye
Remzi cim kolay gelsin emeğine sağlık canım kardeşim :) Ya iyi hoşta bu kadar şey yaparsak telefonu hızlandırmak için e biz yavaşlıcaz yaa :D bunlara değil de daha başka yeni şeylere kafa yorsan bence daha iyi olur :) benim tel c6 01 gayet güzel hızlı 8gb hafıza kartım olduğu için diye biliyorum :) şimdi de sen diceksinki e herkezde 8 gb hafıza kartımı var e alsınlar :D hiiiç sıkıntı kalmaz .. Böyle yeni olağan dışı şeyler paylaş alnından öpim seni :) hadi kolaygelsin..

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve Darqos
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
yeni yöntemler falan eklendimi yada eklenecekmi acaba?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
tamam bekliyoruz :tşk:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
ok bakıyorum dostum sağol forumdaş :alkis

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Kardeş yedeklemeyi de ekle konuya. Menü --> Dosyalar --> Yedekleme ve geri yükleme --> Sağ alt köşeden options tuşuna basıldıktan sonra Şimdi yedekle yazısına dokunulduktan sonra bir dk. bekleyin. Bende en az telefon hafızası 4 MB artmıştı.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş yedeklemeyi de ekle konuya. Menü --> Dosyalar --> Yedekleme ve geri yükleme --> Sağ alt köşeden options tuşuna basıldıktan sonra Şimdi yedekle yazısına dokunulduktan sonra bir dk. bekleyin. Bende en az telefon hafızası 4 MB artmıştı.
Yedekleme ne alaka kardeş anlamadımda ?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Kardeş senin olmaması başkalarında da olmadığı anlamına gelmez sen konuya eklee.

Üst Alt