\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//
Evet A dan Z ye sorularınızı bekliyorum
Herkes konu açmaya başlıyınca toplu olması gerektiğini düşündüm.
Lütfen sorularınızı bu konu üzerinden sorunuz.
Özelden soranlara cevap verilmeyecektir.
Bekliyorum
:maxicep:Cici60 arkadaşımızın hazırladığı Samsung galaxy s3 orjinal rom kurma işlemi:
Galaxy S III i9300 - S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Alternatif-Link Performans+ Uzun Şarj - MaxiCepCici60 ın hazırladığı Note 2 orjinal rom konusu:
Galaxy Note 2 N7100 - Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA] - MaxiCep

Samsung Galaxy S3 mini orjinal Recovery Cwm:
Samsung Galaxy S3 Mini Orjinal Recovery / Cwm - MaxiCep

Galaxy s3 mini orjinal recoveryden yüklenebilen root dosyası bir ilk

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, one_useR_0007, ANONMAN ve 2 diğerleri

TrabLusGarP Samet2014

Üye
Sa arkadaşım bende arnova 10bG2 modelli bir tablet var.Bu tablete rom yükledim ama yanlış yüklemişim şimdi açılmıyor. VE şarja taktığımda arnova yazısı geliyor eskinde olduğu gibi ama sonra gerisi gelmiyor arnova yazısınde kalıyor. Yazılım atmak gerekiyor ama yazılımı nasıl atacağım. PC bağladığında tanıyamıyor yazıyor? bu tablet android sürümü 2.3

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Yapman gereken aynen söylediğin gibi ilk başta orjinal romu bulman gerek
Sonra Pc'ne driver kurman gerek tanıması için
Ardından tablete orjinal romu spflash tool ile atacaksın. ;)Drivere de gerek yok tek gereken orjinal romu bulmak zor olanda bu zaten :kop: epey araştırma gerekiyor.
Sen romu bul ben sana anlatıcam:)Nadir tab. Old. İçin bulmak zor.
Googlede arnova 10bG2 stock rom diye arama yap. :oke:Ben aradım ama maalesef bulamadım...

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR ve TrabLusGarP Samet2014
ARM_TR

ARM_TR

Üye
Kardeş bulabilir misin bilmiyorum ama Polypad C518 Tablet için Android 4.4 kitkat rom vs. bulabilirsen çok sevinirim

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bulabilir misin bilmiyorum ama Polypad C518 Tablet için Android 4.4 kitkat rom vs. bulabilirsen çok sevinirim
Maalesef bulamadım.
Fakat root var cwm de istersen yazarım.

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR ve TrabLusGarP Samet2014

TrabLusGarP Samet2014

Üye
kardeş ben uzun çaplı bir araştırma yapim. :Dkardeş buldum ve indirdim hatta içinde android proglamları var sanırım bu ben şimdi driver nerden indirim ilk defa indireceğimde tam bilmiyorum sen bana link gönderebilirmisinben bulamadım ?Bide kardeş istersen video çekim tabletin tam nasıl olduğunu göstermek amacıyla ?

• Beğen
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Merhaba kardeşim bu modele göre var mı peki root ve clockwork

• Beğen
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
serdar rootu kingo ile yapıcaksın
Bide driver lazım kingoyu resmi sitesinden indir
Sonra telden geliştirici seçeneklerine gel usb hata ayıklamaya bas
Kabloyu tak roota bas tel açık olacak ona göre...
bukonudaki driverde polypad için

• Beğen
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
clockworkmod demek telefon kapalı iken recovery modunu ses kısma menü güç tuşuna basark açıyorsun açılan menüye deniyor.
Bu menüden telefonu sıfırlayabiliyor,rom atabiliyor,mod kurabiliyorsun...

• Beğen
Tepkiler: TrabLusGarP Samet2014

TrabLusGarP Samet2014

Üye
kardeş ben yazılımını buldum şimdi ne yapmalıyım?

mami_

Üye
S4 4.4 rootlu telefon için ota güncellemesi almak için bir yama vardı odinle flaşlıyorduk daha önce kulllandım ama şimdi bulamıyorum bulabilirsen linki ni verebilirsiniz

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben yazılımını buldum şimdi ne yapmalıyım?

Verdiğim driveri kur
Sonra spflash tool indir.

Scatterloading yazan yere bas sonu emmc ile biten dosyayı seç
Update... Yazan yere bas bataryayı çıkar bağla kendi algılayıp işleme başlar...up

TrabLusGarP Samet2014

Üye
şimdi kardeş ben plypad c504 driver mı indercem?

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Evet onu pc ne kur o tanıması için...Aynı kapıya denk geliyor sonuçta polypadKardeşim polypadı birazdaha araştırıyorumda sanırım bununla yükleniyor romlar

tıkla direk linkKardeşim polypadı birazdaha araştırıyorumda sanırım bununla yükleniyor romlar

tıkla direk linkiçinde driver de var hazır toplam 6 mb.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Rowell s-534 uygun 4.2 ve ustu rom bulabilirmisin rica etsem

TrabLusGarP Samet2014

Üye
kardeş kurdum ben ve içindekileri yaptım ama livesüit.exe vardı ona tıkladım karşıma tablo geldi ondan sonrasını bilmiyorum ne yapmalıyım?bide ahmetceylan diye birisi paylaşmış onun dediklerini yapimmi?

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
konu linkini görmem lazım bende ilk defa bu programı gördüm de bu programla romu seçiyormuşsun daha önce kullanmadım...
kardeş kurdum ben ve içindekileri yaptım ama livesüit.exe vardı ona tıkladım karşıma tablo geldi ondan sonrasını bilmiyorum ne yapmalıyım?bide ahmetceylan diye birisi paylaşmış onun dediklerini yapimmi?

TrabLusGarP Samet2014

Üye
tmm özelden yazim gönderim burdan yasak.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Benim dediğim model'de olmadı kardeş senin kingo dediğin program telefonu sürekli reset atıyor ama bişey olmuyor

Üst Alt