SON DAKİKA ! FenerBahçe - Trabzon maçının kararı açıklandı!

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
SON DAKİKA ! FenerBahçe - Trabzon maçının kararı açıklandı!
Fenerbahçe 3-0 hükmen galip sayıldı
Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile deplasmanda 10 Mart'ta oynadığı ve yarıda kalan maçla ilgili kararını açıkladı. Fenerbahçe 3-0 hükmen galip sayıldı.

TFF, yarıda kalan Trabzonspor-Fenerbahçe maçını 3-0 Fenerbahçe lehine tescil etti.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Yerinde olmuş :good:

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ozakin70

ozakin70

Üye
Cok dogru karar;)

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Özür dilerim bu daha önce açılmış :aman2:

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
:spr

• Beğen
-India-

-India-

Üye
oha çok saçma. kurallar bile diyor ki ; ya o andaki skoru tescil et. yada kaldığı yerden oynat.
ama biraz düşündüm de zaten bu kararı açıklamak için derbiyi beklediler. fener kaybedince de teselli gecikmedi.
yazdıklarım yanlış yorumlanmasın benim burda eleştirdiğim taraf türkiye futbol federasyonudur

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
oha çok saçma. kurallar bile diyor ki ; ya o andaki skoru tescil et. yada kaldığı yerden oynat.
ama biraz düşündüm de zaten bu kararı açıklamak için derbiyi beklediler. fener kaybedince de teselli gecikmedi.
yazdıklarım yanlış yorumlanmasın benim burda eleştirdiğim taraf türkiye futbol federasyonudur
Bu konuda da aynı şeyi mi düşünüyordun ?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Futbol Müsabaka Kuralının 19.Maddesi'nin birinde ne diyor ;

Seyircilerin taşkın ve edebe aykırı hareketleri ile birlikte müsabakaya müdahaleleri
sonucunda müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması,

hallerinde müsabakayı tatil ettiğini ilan eder.
Bu hallerde TFF Yönetim Kurulu, ihlali
gerçekleştiren takımlardan birinin veya her ikisinin hükmen yenik sayılmasına karar verebilir. :10numara:

Hükmen demek : 0-3 maç sonucu aleyh de ve lehte verilen karardır ...

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Futbol Müsabaka Kuralının 19.Maddesi'nin birinde ne diyor ;

Seyircilerin taşkın ve edebe aykırı hareketleri ile birlikte müsabakaya müdahaleleri
sonucunda müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması,

hallerinde müsabakayı tatil ettiğini ilan eder.
Bu hallerde TFF Yönetim Kurulu, ihlali
gerçekleştiren takımlardan birinin veya her ikisinin hükmen yenik sayılmasına karar verebilir. :10numara:

Hükmen demek : 0-3 maç sonucu aleyh de ve lehte verilen karardır ...
Sen @-India- dan daha mı iyi bileceksin ? :)

• Beğen
Tepkiler: -India- ve DiaBLoS
ismail

ismail

Üye
Kurallara göre tekrar hükmen veya olduğu yerden tekrar devam kararı çıkabilirdi. Federasyondan trabzon lehine bi karar çıkmasını beklememek gerek zaten. Bu olay beşiktaş fener, fener galatasaray, galatasaray beşiktaş maçlarından blrinde olsaydı tatil bile olmazdı o maç. Olsaydı bile devam edilirdi sonradan.

@messevim sahaya seyirci girmesi ayrı olaydır.

-India-

-India-

Üye
Sen @-India- dan daha mı iyi bileceksin ? :)

haha. sırf like almak için atılmış bir mesaj. neyse bende verdim laykını rahat ol. ayrıca beşiktaş galatasaray maçı demişsin ya pes artık ne diyim ki. bjk mağlubiyeti hazmedemedi ve sahaya atladılar yani taraftar sahaya girdi hatırlatırım

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
haha. sırf like almak için atılmış bir mesaj. neyse bende verdim laykını rahat ol. ayrıca beşiktaş galatasaray maçı demişsin ya pes artık ne diyim ki. bjk mağlubiyeti hazmedemedi ve sahaya atladılar yani taraftar sahaya girdi hatırlatırım
Trabzon maçında direği ben mi söktüm :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Kurallara göre tekrar hükmen veya olduğu yerden tekrar devam kararı çıkabilirdi. Federasyondan trabzon lehine bi karar çıkmasını beklememek gerek zaten. Bu olay beşiktaş fener, fener galatasaray, galatasaray beşiktaş maçlarından blrinde olsaydı tatil bile olmazdı o maç. Olsaydı bile devam edilirdi sonradan.

@messevim sahaya seyirci girmesi ayrı olaydır.
Çıkabilirdi de çıkmayabilirdi de değil mi ?
galatasaray beşiktaş maçını ortaya atan sensin ben onu söylüyorum
sadece örnek gösterdim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Beşiktaş maçında her zaman olduğu gibi yine Melo denen oyuncu , taraftarı tahrik ettikten ( oyuncuya kasıtlı tekme attı , kırmızı gördü , çıkarken formasını çıkardı , taraftara gösterdi ) sonra taraftar sahaya girdi ...
Olayların, mağlubiyetle uzaktan yakından ilgisi yoktu. Öncelikle burayı düzelteyim...

Yenilen takım taraftarı neden durduk yere sahaya girsin . Böyle bir mantık olabilir mi ? :)

Neyse , konu hakkında yorumum ; Beklenen karardı , süpriz olması imkansızdı ....
Puan farkı tekrar 10 puana çıkmış oldu ...

-India-

-India-

Üye
Beşiktaş maçında her zaman olduğu gibi yine Melo denen oyuncu , taraftarı tahrik ettikten ( oyuncuya kasıtlı tekme attı , kırmızı gördü , çıkarken formasını çıkardı , taraftara gösterdi ) sonra taraftar sahaya girdi ...
Olayların, mağlubiyetle uzaktan yakından ilgisi yoktu. Öncelikle burayı düzelteyim...

Yenilen takım taraftarı neden durduk yere sahaya girsin . Böyle bir mantık olabilir mi ? :)

Neyse , konu hakkında yorumum ; Beklenen karardı , süpriz olması imkansızdı ....
Puan farkı tekrar 10 puana çıkmış oldu ...

derdiniz melo olmuş yav :D ne desem bahane bulup meloya atacaksın + konu dışına da çıkmamak gerek

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
derdiniz melo olmuş yav :D ne desem bahane bulup meloya atacaksın + konu dışına da çıkmamak gerek
Elini vicdanına koy, öyle konuş. Aynı hareketi emre yapsaydı senin tepkin en olurdu ?

-India-

-India-

Üye
Elini vicdanına koy, öyle konuş. Aynı hareketi emre yapsaydı senin tepkin en olurdu ?

ya öyle mantık mı olur Allah aşkına. melo beni tahrik etti o zaman benim inip onu dövme hakkım nı oluyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Kimsenin derdi Melo falan değil . Öncelikle bunu anlamalısın ...
Olanı , doğruları söylüyoruz . Kafadan bir şey sallamıyoruz . Bu kadar basit ...

Konu dışına daha fazla çıkılmalısın . Yeterli bu kadar .

Üst Alt