[MaxiPDA] Efektler v3.0 Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet35590

Üye
bn c7 belle refresh kullanıyorum aknskinsrv.dll dosyasını nasıl indirebilirim yardımcı olur musunuz??

sailfish

sailfish

Üye
upfile.mobi/118156
al kardeşim

metboy38

metboy38

Üye
çok başarılı yükledim elim sağlık eskiden efek klasöre zip açıp atıyordum o sıkıntı kalmadı çok sağol başarılar dilerim topram adroid De kullandın ama nokia kadar tat vermiyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

By Mustafa

Üye
Teşekkürler kardeşim. Ellerin Dert Görmesin. Sizler olmasanız symbian mefta :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

huzurkentli

huzurkentli

Üye
efektler ne işe yarıyo kardeşm ben yükledim efektleri seçiyorum hiç bi değişiklik olmuyo telfnda ?

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
  • Beğen
Tepkiler: huzurkentli
huzurkentli

huzurkentli

Üye
  • Beğen
DJ SNN

DJ SNN

Üye
sizce en iyi efekt hangisi seçemedim yardımcı olun :)

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
en iyisi efekt kapalı :)

• Beğen
Tepkiler: Jan, muhammed4949 ve huzurkentli
Jan

Jan

Üye
Abi ben bunu kullanıyordum şimdi çalışmıyor neden ki rompatcher yamaları da aktif edip denedim yine olmadı :/

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayarlar temalar efektler açık mı

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Abi şimdi baktım c sys bin içinde ki akınserv.dll dosyası yok :) nere gitti ki hayret bişi var dimi bu konuda indirebiliyor muyum tek onuAbi google amcadan dosya ismini yazdım buldum telefondan c sys bin içine attım effect lere bakim dedim uygulamaya tıkladım hata verdi giriş ekranı düzeltilemiyor mu ne öyle bişi yazdı neden hatırlamıyorum çünkü bi kere gördüm tele reset attım açılmıyor şimdi :( nokia yazısı gelip kapanıyor tekrar :( flash atıcam atamıyorum görmüyor çünkü ne yapmam lazım abi acil yardımNeyse abi hard format ile düzelttim artık effect filan kullanmıcam sakıncalı :D

necom61

Üye
slm yaptım ama ekran kararma sorunu var nokıa 700 fp2 daha önce yapmiştım böyle bir sorun olmamıştı

54 paTR10

54 paTR10

Üye
slm ben efekler v3 u yukledim gerekleri yaptim efek seciyorum yuklerken programdan atiyo onceden de yuklemistim direk calisiyodu ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hack olmalı ve kaldır tekrar kur atmaması gerekiyor

54 paTR10

54 paTR10

Üye
tel hackli ve openall yaması aktifken tekrar kurdum aynı sonucu veriyor efek yukleniyor yazdıktan sonra atıyor

Üst Alt