IAP bileşeni (iap installer) denenmiştir qt yaması

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

tiryaki2007

Üye
harikasın

Abstract_Loco

Üye
çok acemice olacak ama, ne işe yarar, qtyi tam olarak anlayamadım ki yaması ne yapar tam olarak hız mı kazandırıyor bi bilgilendirseniz şu cahil dostunuzu :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
her zaman lazım olmaz bazı oyun ve uygulamaları yüklerken bu uygulamaların çalışması için gerekli olan qt yamasıdır yüklemekten zarar gelmez

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
çok acemice olacak ama, ne işe yarar, qtyi tam olarak anlayamadım ki yaması ne yapar tam olarak hız mı kazandırıyor bi bilgilendirseniz şu cahil dostunuzu :)

yuklemesende aklında bulunsun bazı uygulamalar gereksinim duyuyor ve çalışmıyor bu dosyalar olmadan

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Abstract_Loco

Üye

yuklemesende aklında bulunsun bazı uygulamalar gereksinim duyuyor ve çalışmıyor bu dosyalar olmadan

anladım galiba çok teşekkür ederim :) o zaman 2 şey daha sorayım telefonuma qt yüklemedim hiç yüklemeye çalıştıklarımda link kırıktı yok yüklenmedi falan vs. Onun ne faydası var birde telefonda olan qt ye zarar verir mi :) 2. Olarakta bunu yüklemeye çalıştım ama moto installeri yükleyemiyorum rompatcherden yamaları kapatıp falanda denedim ama olmuyor öyle olunca yükseltememiş oluyorum bu apiyi onu nasıl halledebilirim :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
moto installeri yüklerken internet internet bağlantısı ister ne gibi sorunla karşılaşıyor sun

Abstract_Loco

Üye
biraz yüklüyor sonra yükleme başlatılıyor diyor ardından biraz ilerleyip yüklenemedi diyor :) internet uyarısı falan almıyorum açık bağlantı zaten :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
cihaz hackli ise Yamalari kapatıp tekrar dene

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
mağazadan pupy talk yükle bakalım ne olacak sorun verecek mi

81murat

81murat

Üye
güncelleştirme hatası veriyor

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
demek ki yüklü sende

dambuldore

Üye
Merhaba dostum yükledim iap yi süresi geçmiş sertifika deyip yüklemiyor nokia n8 telefonum varmı bi çözümü ?

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
saol abi deneyecem işime lazım oldu

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

ahmu

Üye
işe yaramıyor...

cubeyr

cubeyr

Üye
kardeş güncelleştirme hatası veriyor ne yapabilirim? Ve iap yok jokuispot yüklerken iap olmadıgı için çalıştırmıyor hata veriyor

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
kardeş güncelleştirme hatası veriyor ne yapabilirim? Ve iap yok jokuispot yüklerken iap olmadıgı için çalıştırmıyor hata veriyor
MotoTrialRacer_v1_2_2_installer.sis dosyasını da yükledin mi

Üst Alt