Tavsiye Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edin :(

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edin :(
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ay önce C503 aldım. Telefondan memnundum. Taa ki internette C503-ün sürekli kötülendiğini görünceye kadar :( . Arkadaşlarım da "Bu telefonu müzeden mi çaldın?" diye dalga geçiyordular. Sanki her kes benden telefonuma nefret etmemi istiyor :( . Ben de kendimi çok kötü hiss etmeye başladım. Artık ne zaman ve nerede olursam olayım kendimi kötü ve huzursuz hiss ediyorum :yagmur:. Tam 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum :züü: . Kaç kere bunu unutmaya çalışsam da yapamadım :duvar2: . Bunun yüzünden ders te çalışamıyorum. Allah rızası için yardım edin :züü: .

nokia_belle

nokia_belle

Üye
İnternetin güzel yanı da bu zaten siz isterseniz kendinize göre en iyi modeli alsaniz veya bulundugunuz zamanin amiral gemileri olan modelleri alsanizda ona bir bahane bulan zaten cikacaktir

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben Yeri Gelir 3310 da Kullanıyorum Ve Çekinmeden Herkesin İçinde İşimi Görüyorum. Herşeyi Kafaya Takarsan Hayat Çekilmez Kalır.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tamam. Bu bir az rahatlattı. :)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Galaxy S4'ü olan arkadaş telefonu ne kadar "etkili" kullanabiliyor?
Elindekinin değerini bileceksin ben de önceden derdim ne diye aldım bu telefonu ama üst seviye cihazlara sahip insanlardan iyi kullanıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Never Back Down

Never Back Down

Üye
okul ortamında İphone 5S i çıkarmaya korkuyorum
hemen zengin muamelesi görüyorum kötü hissediyorum bende bide burdan bak

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ay önce C503 aldım. Telefondan memnundum. Taa ki internette C503-ün sürekli kötülendiğini görünceye kadar :( . Arkadaşlarım da "Bu telefonu müzeden mi çaldın?" diye dalga geçiyordular. Sanki her kes benden telefonuma nefret etmemi istiyor :( . Ben de kendimi çok kötü hiss etmeye başladım. Artık ne zaman ve nerede olursam olayım kendimi kötü ve huzursuz hiss ediyorum :yagmur:. Tam 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum :züü: . Kaç kere bunu unutmaya çalışsam da yapamadım :duvar2: . Bunun yüzünden ders te çalışamıyorum. Allah rızası için yardım edin :züü: .

takma kafaya. yaza kaç ay var 3 ay filan. akıl vermek yanlış olur ama hardcore çalış derslerine yazın kendine bi tel yaparsın dostum ;)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yardım eden eden herkese :tşk: . İyi ki varsın :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_ ve Senyor Keş
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
telefonuna cfw yükle yeniden bağlanma isteği gelicek garanti verebilirim :oke:

• Beğen
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Bende bilgisayar yok acaba 5800xm e telefoncular cfw yüklermiyardım edin
telefoncularw 10 tl ye yükler sen bi net kafeye git ordan yükle 1 5 tl arası beğendiğin cfw yi kendin yüklersin :oke:tabi öncesinde araştırmak gerek :)

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürler

BRKTNL

BRKTNL

Üye
5mp kamera, 3g ve nokianın efsane s60v5 e sahip cihazla dalga geçen bu konuda bi şey bilmiyor demektir. Mis gibi cihazdır kendisi

• Beğen